• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Zwróć swoją fototapetę

Nie jesteś zadowolony z fototapety? Możesz ją zwrócić.

Nie jesteś zadowolony ze swojej fototapety lub została ona uszkodzona podczas transportu? W takim wypadku możesz zawsze zwrócić nam swoją fototapetę. Nie mamy nic przeciwko, jednak prosimy, abyś dokładnie przeczytał tę stronę, zanim zdecydujesz się cokolwiek do nas zwrócić.

Powiadomienie o zwrocie

Chcemy maksymalnie ułatwić Ci sprawę, gdy chcesz zwrócić swoje zamówienie. Możesz zarejestrować swój zwrot za pomocą tego linku. Możesz zdecydować się na samodzielne złożenie zwrotu w punkcie odbioru lub na odbiór zamówienia w domu. Koszty zwrotu można pokryć w punkcie odbioru.

Okres na odstąpienie od umowy

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez podawania przyczyny. Okres na wypowiedzenie umowy wygasa po 14 dniach od momentu, gdy Ty, Twój współlokator lub jakakolwiek osoba trzecia weszła w posiadanie naszego produktu. Zanim zwrócisz do nas zamówienie, powinieneś poinformować nas o tym w formie pisemnej – najlepiej poprzez wiadomość e-mail.

W celu zachowania terminu odstąpienia od umowy wystarczy, że wyślesz nam wiadomość dotyczącą przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy przed wygaśnięciem tego okresu.

Kiedy nie możesz zwrócić tapety?

Nie zawracamy sobie głowy zwrotem zamówienia. Być może brzmi to logicznie, ale i tak wspomnimy o tym dla jasności. W poniższych przypadkach nie otrzymasz zwrotu całej kwoty zakupu. W większości przypadków potrącamy do 100% kwoty zakupu. Innymi słowy: nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.

  • (część) tapety jest lub została nałożona na ścianę;
  • (część) tapeta została nałożona w nieprawidłowej kolejności;
  • (część) tapeta została rozdarta podczas nakładania;
  • (część) tapeta została uszkodzona w jakikolwiek inny sposób przed lub w trakcie nakładania.

Konsekwencje wycofania się z umowy

Jeśli wycofasz się z umowy w wyznaczonym czasie 14 dni i Twoja fototapeta zostanie nam zwrócona na czas, otrzymasz od nas zwrot pełnej kwoty zakupu, w tym standardowe koszty wysyłki. Poniosłeś dodatkowe koszty, ponieważ wybrałeś inną metodę dostawy? W tym przypadku ta część kosztów nie zostanie Ci zwrócona. Jeśli zdecydujesz się na zwrot części swojego zamówienia, koszty dostawy (koszty przesyłki) nie podlegają zwrotowi.

Zwrócimy Ci Twoje pieniądze za pomocą tej samej metody płatności, którą użyłeś do dokonania pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zażądasz od nas zwrotu płatności w inny sposób. W momencie, gdy otrzymamy od Ciebie zwrócone zamówienie lub jeśli udowodnisz nam, że zwróciłeś fototapetę (w zależności od tego, co nastąpi jako pierwsze), zwrócimy Ci należną kwotę. Musisz zwrócić lub przekazać nam towar tak szybko, jak to możliwe, ale nigdy nie później niż 14 dni po pisemnym powiadomieniu nas o chęci zwrotu produktu.

Pamiętaj o tym, aby zwrócić produkty, zanim wygaśnie okres 14 dni. Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi klient.

Nasz adres

Możesz zwrócić nam swoją fototapetę w oryginalnym opakowaniu. Możesz skontaktować się ze swoim lokalnym urzędem pocztowym i zwrócić paczkę. Upewnij się, że jest ona dobrze zabezpieczona. Wyślij paczkę pod adres:

Wallgroup B.V.
Landauer 6
3897 AB, Zeewolde
The Netherlands

Jeszcze jedno… Mamy prawo do niezwrócenia Ci pełnej ceny zakupionego towaru, jeżeli otrzymany zwrot będzie uszkodzony lub niekompletny. Wyłączone z możliwości zwrotu są fototapety z Twoim własnym zdjęciem lub wzorem. Te produkty nie mogą być do nas zwrócone, chyba że zostały nieprawidłowo wydrukowane lub z powodu oczywistego błędu z naszej strony.