• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z ogrodami i parkami

Pozwól, aby nasze piękne ogrody i parki rozświetliły Twój pokój. Wolisz zielone drzewa i trawy czy piękne pole kwiatów na ścianie? Wybierz zdjęcie z naszej kolekcji lub prześlij własne zdjęcie pięknego ogrodu, lub parku. Wprowadź naturę do swojego pokoju dzięki fototapecie z ogrodami i parkami i stwórz w domu botaniczną i romantyczną atmosferę.

Sortuj wg

Produkty 25

na stronę
Park Centralny w zimie
Designer Collection
Central Park pokryty śniegiem
Designer Collection
Kolorowy Central Park
Designer Collection
Central Park i Manhattan
Designer Collection
Most łukowy w lesie
Premium
Kolorowy park
Designer Collection
Park w Nowym Jorku
Designer Collection
Cisza w Nowym Jorku
Designer Collection
Park w nocy
Designer Collection
Atmosferyczny Nowy Jork
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 25

na stronę

Od bambusowych lasów w Japonii po Vondelpark w Amsterdamie. Świat ma wiele pięknych ogrodów i parków. Jednak dla Ciebie najpiękniejszy może być Twój własny ogród. Dzięki fototapecie w ogrody i parki możesz cieszyć się tym pięknym kawałkiem natury również w domu. Nie ma w naszej kolekcji ogrodu lub parku, który chciałbyś umieścić na swojej fototapecie? Skontaktuj się z nami, a wspólnie poszukamy odpowiedniego zdjęcia.

Tapeta z ogrodami i parkami na zamówienie

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę z ogrodami i parkami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z ogrodami i parkami na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?