Fototapeta z ogrodami i parkami

Pozwól, aby nasze piękne ogrody i parki rozświetliły Twój pokój. Wolisz zielone drzewa i trawy czy piękne pole kwiatów na ścianie? Wybierz zdjęcie z naszej kolekcji lub prześlij własne zdjęcie pięknego ogrodu, lub parku. Wprowadź naturę do swojego pokoju dzięki fototapecie z ogrodami i parkami i stwórz w domu botaniczną i romantyczną atmosferę.

 
Ustaw kierunek malejący

Produkty 19

Drzewa Sequoia
Kwiaty w słonecznym parku
Ogrody Generalife
Ustaw kierunek malejący

Produkty 19

Fototapeta z ogrodami i parkami

Od bambusowych lasów w Japonii po Vondelpark w Amsterdamie. Świat ma wiele pięknych ogrodów i parków. Jednak dla Ciebie najpiękniejszy może być Twój własny ogród. Dzięki fototapecie w ogrody i parki możesz cieszyć się tym pięknym kawałkiem natury również w domu. Nie ma w naszej kolekcji ogrodu lub parku, który chciałbyś umieścić na swojej fototapecie? Skontaktuj się z nami, a wspólnie poszukamy odpowiedniego zdjęcia.

TAPETA Z OGRODAMI I PARKAMI NA ZAMÓWIENIE

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę z ogrodami i parkami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z ogrodami i parkami na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?