• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z krowami

Od fototapety z krowami pasącymi się na łące, po powiększony obraz „Byka” namalowany przez Paulusa Pottera. Tapety z krowami mają różne rozmiary i kształty. W Fototapety posiadamy szeroki wybór tapet z krowami. Oprócz wcześniej wymienionych przykładów znajdziesz u nas także zbliżenie na sierść rudej krowy, krowy pasące się o wschodzie słońca na tle mgły oraz fototapetę z pięknym obrazem „Krajobraz” Jeana François Valoisa.

Sortuj wg

Produkty 21

na stronę
Sortuj wg

Produkty 21

na stronę

Tapeta do każdego wnętrza

W naszej bogatej ofercie zawsze znajdziesz tapetę z krową odpowiednią do Twojego wnętrza. Chociaż widok krów na łące jest typowym elementem sielankowego krajobrazu, ta tapeta nie ogranicza się tylko do ścian domów na wsi. Fototapeta krowy równie pięknie prezentuje się w stylu industrialnym, nowoczesnym czy skandynawskim. Marzycielskie obrazy w neutralnych, przypominających sepię odcieniach, można łatwo dopasować do stylu własnego domu. Na uwagę zasługują także piękne, kolorowe zdjęcia z błękitnym niebem i jasnozieloną trawą.

Połącz fototapetę z krowami

Fototapeta z krowami przyciągnie wzrok w każdym domu. Jest doskonałym rozwiązaniem na zagospodarowanie długiej ściany i błyskawicznie dodaje kolorów każdemu wnętrzu. Fototapeta z krowami świetnie sprawdza się w połączeniu z twardymi materiałami, takimi jak betonowa podłoga i stalowe ramy. Z tapetą z flizeliny równie świetnie współgrają naturalne elementy, takie jak drewniane stoły, akcesoria z wikliny i rattanowe dywany.

Fototapeta z krowami w biznesie

Zastanawiasz się, czy umieścić tapetę z krową w przestrzeni biznesowej? Ten motyw świetnie się do tego nadaje. Co powiesz na supermarket z produktami ekologicznymi, sklep rolniczy z naturalnym mięsem i świeżym krowim mlekiem lub budynek biurowy w otoczeniu polderu? Możemy to sobie z łatwością wyobrazić. Dzięki tapecie z krową możesz w kilku prostych krokach stworzyć sterylną przestrzeń, w której praca będzie przyjemnością!

Tapeta z krowami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją ulubioną tapetę z krowami, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę z krowami drukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Wydruk powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z włókniny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, doskonale oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z efektem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?