• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z tygrysami

Tygrys jest królem dżungli, a zarazem pięknym zwierzęciem o potężnym spojrzeniu i mocnej aurze. Nie bez powodu często jest czarnym charakterem w filmach, jak Shere Khan w „Księdze dżungli”. Bez wątpienia znacznie częściej uważamy go za zwierzę, które podziwiamy za piękną kolorystykę i efektowny wygląd. Zwierzę, które uwielbiamy oglądać. Tygrysy nigdy Ci się nie nudzą? Masz szczęście, ponieważ dzięki tapecie z tygrysem, zawsze będziesz go mieć w pobliżu.

Sortuj wg

Produkty 16

na stronę
Tygrysy, liście i kwiaty
Palmy i zwierzęta z dżungli
Wzór lwów
Tygrys w dżungli
Biały tygrys
Tiger
panorama tygrysa
Tygrys tropikalny
Tygrys stojący na kamieniu
Zbliżenie lwa
Looking Up
Sundown Cheetah
Portret tygrysa z dżungli
Designer Collection
Tygrys dżungli
Designer Collection
Dark Tiger
Designer Collection
Dark Lion
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 16

na stronę

Fototapeta z tygrysem lub rysunek naturalnej wielkości

Na stronie Fototapety znajdziesz wiele pięknych tapet z tygrysami. Na przykład, mamy fototapetę przedstawiającą tygrysa siedzącego na kamieniu w dżungli, który patrzy Ci prosto w oczy. Znajdziesz u nas także piękny rysunek odpoczywającego tygrysa, który wygląda nieco przyjaźniej i nadruk przedstawiający tropikalnego tygrysa w dżungli. W kategorii tapet z tygrysami i drapieżnikami mamy również tapetę z lampartem, lwem czy gepardem.

Wkomponuj tapetę z tygrysami

Chciałbyś zamówić tapetę z tygrysem, aby rozjaśnić pokój w swoim domu? Dobry pomysł! Lubimy inspirować do włączenia do swojego wnętrza pięknej fototapety z tygrysami. Eksperci wystroju wnętrz zalecają na przykład, aby kolor z tapety odbijał się gdzieś w pomieszczeniu. Może to być na przykład pomarańczowy kolor sierści lub zielony, jeśli wybierasz tapetę z tygrysem w liściach palm. Możesz także wybrać rodzinę kolorów, w której barwy są zbliżone do siebie i dobrze do siebie pasują.

Odpowiedni styl dla tapety z tygrysem

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, jaki styl ma mieć Twoja tapeta z tygrysem, nie martw się. Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów możesz zrobić, co tylko zechcesz. Od pełnego przygód pokoju dziecięcego w klimacie dżungli po kolorowe biuro z tapetą w tygrysy. Umieść tapetę z tygrysem na jednej ścianie lub jej części, a resztę mebli zachowaj w spokojnych kolorach i w tym samym stylu. Dzięki temu zabiegowi z pewnością nie będziesz błądzić po omacku, niezależnie od tego, czy masz nowoczesne wnętrze, czy pełne roślin i kolorów.

Tapeta z tygrysami na wymiar

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Tapeta powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z flizeliny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są proste w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się efekt uzyskany z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie z wynikami Twojej pracy lub podzielisz się nim nami na mediach społecznościowych?