• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z końmi

Od czarnego ogiera wyłaniającego się z ciemności po klacz pędzącą po śniegu. Od tapety z kolorowym jednorożcem po czarno-białe zdjęcie tramwaju konnego z 1913 roku. Na stronie Fototapety znajdziesz duży asortyment tapet z końmi. Tak szeroki wybór sprawia, że zawsze znajdziesz coś, co odpowiada Twojemu gustowi i pomieszczeniu, które chcesz urządzić po remoncie. 

Sortuj wg

Produkty 30

na stronę
Konik na łące kwiatowej
Premium
B R O T H E R S
Designer Collection
Koń na pustyni
Designer Collection
New Forest
Designer Collection
Dzikie konie
Designer Collection
Lucky Six
Designer Collection
The Paradise
Designer Collection
His Territory!
Designer Collection
We are coming
Designer Collection
Konie pastwiskowe
Designer Collection
Illusion of power (13 horse power though)
Designer Collection
Angels of Camargue
Designer Collection
Fototapetowy koń. Szuflada hardwaru De Vlugge
Rijksmuseum
Sortuj wg

Produkty 30

na stronę

Stylowa tapeta z końmi

Możesz z łatwością połączyć tapetę z koniem w neutralnych kolorach z różnorodnym stylem Twojego wnętrza. Na przykład fototapeta przedstawiająca rączego konia z trzepoczącą grzywą na pustyni, pięknie prezentuje się w skandynawskim wnętrzu z użyciem naturalnych materiałów, takich jak drewniane podłogi i wełniane dywany. Fototapeta z koniem galopującym wśród lawendy na wrzosowisku doskonale sprawdzi się w romantycznych przestrzeniach. A tapeta przedstawiająca konie o zachodzie słońca idealnie nada się do sypialni. Dzięki tym tapetom stworzysz wyjątkową atmosferę wnętrza i sprawisz, że pokoje będą ładne i przytulne.

A może zdecydujesz się na fototapetę przedstawiającą konie o zachodzie słońca, zbliżenie osiodłanego konia lub tapetę z jednorożcami z różowymi grzywami?

Fototapeta z końmi do różnych pomieszczeń

Oprócz tapet do pasujących różnych stylów wnętrz nasza fototapeta z końmi nadaje się również do pomieszczeń o pełniących określone funkcje. Na przykład w pokoju dziecięcym bardzo dobrze będzie prezentować się tapeta z motywem jednorożców. Świetnie nada się też kolorowa fototapeta z koniem na kwiecistej łące, rysunkowy biały jednorożec lub czarno-biała fototapeta z koniem na śniegu. Te spokojniejsze obrazy nadają się do salonu lub sypialni, a zdjęcia, które emanują siłą i elegancją, idealnie pasują do przestrzeni biznesowych, takich jak stołówka ośrodka jeździeckiego, sklepy jeździeckie czy stadnina koni.

Tapeta z końmi na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Tapeta powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z flizeliny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są proste w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się efekt uzyskany z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie z wynikami Twojej pracy lub podzielisz się nim nami na mediach społecznościowych?