• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta Barcelona

Kochasz Barcelonę? Chcesz codziennie spoglądać na drugie co do wielkości miasto Hiszpanii? Jeśli tak, to tapeta z Barceloną jest dla Ciebie rozwiązaniem. Od Ramblas do Sagrada Familia, przez Park Güell po Camp Nou - stadion FC Barcelony. Z tapetą Barcelony na ścianie te piękne miejsca zawsze będą blisko Ciebie. W ten sposób możesz wyobrazić sobie słońce Hiszpanii otaczające Cię każdego dnia. Odkryj możliwości, jakie daje tapeta Barcelony na stronie Fototapety.com i od razu zamów swoją ulubioną.

Kupuj wg
Sortuj wg

1 element

na stronę
Mapa Barcelony, biała
Designer Collection
Sortuj wg

1 element

na stronę

Tapeta z barceloną we wszystkich formach i rozmiarach

W naszym katalogu znajdziesz różne rodzaje tapet z Barceloną. Co powiesz na mapę Barcelony jako tapetę? Mamy kilka egzemplarzy z czystymi liniami zarówno na białym, jak i czarnym tle. Idealnie sprawdzi się w industrialnym lub nowoczesnym wnętrzu. To świetny wybór, jeśli preferujesz zachować spokój w swoim wnętrzu i chcesz tylko ukłonić się swojemu ulubionemu hiszpańskiemu miastu.

Czy wiesz, że fototapetę z Barceloną możesz też wykonać samodzielnie? Masz piękne zdjęcie miasta zrobione podczas ostatnich wakacji? Może fenomenalne ujęcie kolorowego Parku Güell lub jakiś inny szczegół uchwycony aparatem? Możesz wydrukować swoje zdjęcie w naturalnej wielkości i powiesić je we własnym domu. Zamów samodzielnie sfotografowaną fototapetę z Barcelony, przesyłając nam zdjęcie, wskazując odpowiednie rozmiary i klikając na zamówienie. Dostarczymy do Twojego domu tapetę z Barceloną wykonaną na zamówienie.

Stylizowanie tapety z barceloną

Niech Twoja tapeta z Barceloną stanie się niepowtarzalna. Taki efekt osiągniesz, stylizując ją we właściwy sposób. Czy fototapeta ma zostać umieszczona w kuchni? Jeśli tak, to postaraj się, aby elementy z tapety powróciły do wnętrza także w innych miejscach. Pomyśl o kolorach lub szczegółach, takich jak mozaiki w Parku Guëll. Niech podobny pasek znajdzie się nad ladą lub przyklejony na stole. Zapewnia to niepowtarzalność i jednolity wygląd. W ten sposób możesz zmienić swoją tapetę w Barcelonie w piękną i stylową dekorację.

Tapeta barcelona robiona na zamówienie

Jeśli masz już swoją ulubioną tapetę z Barceloną, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę Barcelona na naszych wielkoformatowych drukarkach. Obraz jest drukowany w całości, dlatego wzór zawsze doskonale do siebie pasuje.

Do drukowania tapet stosujemy wyłącznie włókninę bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, gwarantują ostry druk i są łatwe w aplikacji. Stosujemy wyłącznie bezwonne tusze na bazie wody. Produkcja, w dni robocze, odbywa się w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu kolejnych 3-5 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu jej na ścianę należy usunąć wystające fragmenty. Odznacz tę opcję podczas składania zamówienia, aby otrzymać tapetę dokładnie w takich wymiarach, jak w zamówieniu, bez marginesów.