• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta abstrakcyjna sztuka kwiatowa

Kwiecista tapeta w artystycznym stylu zrobi wrażenie w Twoim domu. Tworzy ona romantyczną atmosferę tajemnicy, a jednocześnie jest subtelna i artystyczna. Szukasz realistycznej lub abstrakcyjnej sztuki na ścianie w formie tapety z kwiatami? W takim razie Fototapety.com to właściwe miejsce dla Ciebie. Posiadamy obszerną kolekcję abstrakcyjnych i nie abstrakcyjnych tapet z kwiatami. Odkryj możliwości i zamów swoją ulubioną kopię tapety z motywami kwiatowymi bezpośrednio online.

Sortuj wg

Produkty 18

na stronę
Sortuj wg

Produkty 18

na stronę

Tapeta z motywem kwiatowym we wszystkich kształtach i rozmiarach

Tapeta z motywem kwiatowym jest dostępna we wszystkich kształtach i rozmiarach. Rozważ na przykład dzieła Wielkich Mistrzów jak Martwa natura z kwiatami i zegarem autorstwa Abrahama Mignona, Wazon z kwiatami autorstwa Jana Davidsza lub Martwa natura z kwiatami Harmanusa Uppinka. Tego typu elementy znajdziesz u nas w formie tradycyjnej tapety z motywami kwiatowymi, którą możesz pokryć całą ścianę. Dostępne jest także tapeta w formie koła do naklejenia na ścianę. Niezależnie od tego, jaką formę fototapety z motywem kwiatowym wybierzesz, dzięki niej nie potrzebujesz już żadnego innego obrazu na ścianie.

Sztuka abstrakcyjna z kwiatami na ścianie dla każdej przestrzeni i pokoju

Nie chcesz umieszczać na swojej ścianie tapety z motywem kwiatowym, która przypomina obraz z Rijksmuseum? Zamiast tego poszukaj kwiatów w formie abstrakcyjnej sztuki. Uzyskasz podobny efekt, ale pozostawi on trochę więcej indywidualnej wyobraźni. Od geometrycznych wzorów po zbliżenia, które są tak szczegółowe, że trudno rozpoznać w nich kwiaty, aż po prace fotograficzne o zaskakujących kompozycjach. Z abstrakcyjną tapetą z kwiatami możesz podążać we wszystkich kierunkach. W ten sposób zawsze znajdziesz coś, co pasuje do Twojego gustu i przestrzeni, którą chcesz odmienić.

Czy warto stylizować abstrakcyjną tapetę z kwiatami?

Czy masz już swoją piękną tapetę z motywami kwiatowymi? Nadszedł czas na stylizację reszty przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest to tapeta abstrakcyjna, czy nie, istnieje kilka przydatnych podstawowych zasad zapewniających jedność w pomieszczeniu. Najważniejszą z nich jest wykorzystanie elementów z tapety do wystroju innych miejsc w pokoju. Kolory mogą powrócić w materiale, ale także w kolorze. Na przykład wybierz kolor kwiatu z abstrakcyjnej sztuki na ścianie i pomaluj jedną ścianę w tym odcieniu. Wybierz pasujące do niego krzesła do jadalni, a nawet kanapę lub narożnik. W ten sposób wprowadzisz jedność do przestrzeni, a Twoja tapeta z motywem kwiatowym naprawdę będzie zwracać uwagę.

Tapeta z motywem kwiatowym na zamówienie

Jeśli masz już swoją ulubioną abstrakcyjną tapetę z kwiatami, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją abstrakcyjną tapetę z kwiatami na naszych wielkoformatowych drukarkach. Obraz jest drukowany w całości, dlatego wzór zawsze doskonale do siebie pasuje.

Do drukowania tapet stosujemy wyłącznie włókninę bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, gwarantują ostry druk i są łatwe w aplikacji. Stosujemy wyłącznie bezwonne tusze na bazie wody. Produkcja, w dni robocze, odbywa się w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu kolejnych 3-5 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu jej na ścianę należy usunąć wystające fragmenty. Odznacz tę opcję podczas składania zamówienia, aby otrzymać tapetę dokładnie w takich wymiarach, jak w zamówieniu, bez marginesów.