Tapeta z jedzeniem

Już teraz zamów piękną fototapetę ze zdjęciem jedzenia i napojów. Zainspiruj się w kuchni dzięki pięknym zdjęciom składników spożywczych i warzyw. Jeśli masz restaurację lub bar, przyciągnij uwagę gości dzięki pysznie wyglądającym potrawom, napojom i przekąskom w naturalnym rozmiarze umieszczonym na ścianie. Piękna tapeta z jedzeniem i napojami jest inspirująca i z pewnością zainspiruje także Ciebie. W naszym katalogu posiadamy piękne zdjęcia, które możesz wydrukować na fototapecie. Pomyśl o zbliżeniach owoców, warzyw, mięsa, przypraw i ziaren kawy. Mamy też zabawne obrazki i wzory związane z tematem jedzenia i picia. Jeśli chcesz wydrukować własne zdjęcie lub chcesz, abyśmy poszukali innego zdjęcia, daj nam znać.

Tapety z jedzeniem i napojamiTapety z jedzeniem i napojami
Drzewo bananowe
Zdrowe odżywianie
Zboża
Ustaw kierunek malejący

Produkty 72

Or choose from one of the following themes
Tapeta z jedzeniem

TAPETA Z JEDZENIEM I NAPOJAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i wpisz wymiary swojej ściany. Za pomocą palca lub myszki wybierz te elementy zdjęcia, które chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz także wybrać lustrzane odbicie zdjęcia lub zdjęcie czarno-białe.

Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia tapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta miała dokładnie takie wymiary, jakie podałeś w zamówieniu.

Sprawdź opcję „Pokaż pasy”, aby upewnić się, na ile części podzielimy Twoją tapetę. Domyślnie szerokość pasów wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą możesz zdecydować się na pocięcie tapety w szersze pasy. Cena wzrasta, ponieważ ceny transportu i opakowania są większe w przypadku większych opakowań.

WŁASNA PRODUKCJA I SZYBKA WYSYŁKA

Nasze fototapety drukujemy w jednym kawałku na drukarkach wielkoformatowych, dzięki czemu wzory zawsze doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapety flizelinowe nie kurczą się, dają bardzo ostry wydruk i są łatwe w montażu. Korzystamy również z bezzapachowych tuszów na bazie wody.