• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta do Sypialni

Dla niektórych osób, sypialnia jest drugim salonem. Jest to dobry powód, aby uczynić sypialnię przytulną z pięknym nadrukiem na ścianie. Przyjazne otoczenie może cię uspokoić i przyczynić się do dobrego snu. Lubisz piękne leśne tapety, piękny widok na panoramę, czy wolisz romantyczny nadruk kwiatowy? Możesz także pomarzyć na białej plaży z palmami lub w luksusowym hotelu w sypialni z piękną tapetą dekoracyjną.

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 1368

na stronę
Blooming Blossom
Designer Collection
Sir Edward
Białe chmury
Premium
Lekkie pnącze powojnika z kwiatami
Designer Collection
Piękna polana w lesie
Premium
Growing old
Designer Collection
Drewno gruboziarniste
Premium
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 1368

na stronę

Tapeta sypialniana wykonana na miarę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.