Tapeta z owadami i motylami

Lecący motyl zawsze przykuwa uwagę. Wszystko dzięki pięknym kolorom, eleganckim i trzepoczącym skrzydłom oraz miłemu dla oka wyglądowi. Motyle to najprawdopodobniej najpiękniejsze z istniejących owadów. Jednak równie piękny widok prezentują pszczoły i kwiaty. Chcesz, aby fototapeta w motyle lub owady ożywiła ścianę w Twoim domu? Jeśli tak, to sklep Fototapety jest idealnym miejscem dla Ciebie. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko tapety z motylami, ale także tapety z ptakami i owadami. W ten sposób możesz dodać do swojego wnętrza trochę pięknej natury.

 
Motyl paw
Senny motyl
Butterfly z kwiatami
Ustaw kierunek malejący

Produkty 39

Tapeta z owadami i motylami

TAPETA Z MOTYLAMI I OWADAMI

W naszym katalogu posiadamy przede wszystkim piękne nadruki kwiatów i motyli w akwareli. Ta tapeta jest spokojna, ale zarazem romantyczna i kolorowa. Absolutnie przyciąga wzrok, jeśli użyjesz jej do wytapetowania całej ściany. A może wolisz coś subtelniejszego? Przejdź do naszych okrągłych tapet. Mamy piękną, okrągłą fototapetę w motyle, którą możesz przymocować do ściany jak prawdziwe dzieło sztuki, dając wnętrzu subtelny efekt. Posiadamy również tapety z owadami, takimi jak biedronki i pszczoły w towarzystwie kwiatów i ptaków. Na koniec zapoznaj się z naszą kolekcją fototapet z kwiatami, na których znajdują się wszelkiego rodzaju owady w swoim naturalnym środowisku.

SYMBOLIKA TAPETY Z MOTYLEM

Tapeta z motylami, owadami i ptakami nadaje się w zasadzie do każdego pomieszczenia. Jeśli chodzi o projekt i kolor, zawsze możesz znaleźć u nas wariant pasujący do Twojego wnętrza i gustu. Dzięki pięknym kolorom i symbolice wzoru przeniesiesz swoje pomieszczenie na wyższy poziom. Motyle oznaczają wolność. Gdy tylko gąsienica zamieni się w motyla i uwolni się ze swojego oskórka, może rozwinąć skrzydła i udać się, gdziekolwiek zechce. Fototapeta w motyle każdego dnia przypomina Ci o tym, abyś mógł cieszyć się własną wolnością jako człowiek. Piękne, prawda?

TAPETA Z MOTYLEM I OWADAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z motylami, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję tapety. Twoją tapetę z motylami lub owadami drukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z włókniny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, doskonale oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić fototapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z efektem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?