• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z martwą naturą i motywem kwiatowym

Gdy spojrzysz na tapetę z martwą naturą z kwiatami, poczujesz się tak, jakby czas na chwilę się zatrzymał. Kwiaty pięknie kwitną, więc zachowaj ich kolor i kształt na każdą chwilę dnia. Tapeta w kwiaty z martwą naturą nigdy się nie nudzi. Wybierz ciemne tło, aby tapeta z kwiatami naprawdę się wyróżniała. Jeśli na naszej liście nie ma odpowiedniej martwej natury z kwiatami, skontaktuj się z nami. 

Sortuj wg

Produkty 29

na stronę
Martwa natura z kwiatami i zegarkiem.
Rijksmuseum
Wazon z kwiatami, Jan Davidsz
Rijksmuseum
Wazon z kwiatami
Rijksmuseum
Róże w szklanym wazonie
Rijksmuseum
Bukiet kwiatów
Rijksmuseum
Martwa natura kwiatowa
Rijksmuseum
Wazon Wan-Li z kwiatami
Rijksmuseum
Martwa natura z bukietem w rozwoju
Rijksmuseum
Kwiaty
Rijksmuseum
Kolorowy bukiet kwiatów
Premium
Kolorowy bukiet kwiatów
Premium
Kwiaty w wazonach
Premium
Obfity bukiet kwiatów
Premium
Bukiet kwiatów w szklanym wazonie
Premium
Martwa natura z kwiatami
Premium
Malowniczy wazon z kwiatami
Premium
Malownicze kwiaty
Premium
Malownicze kwiaty czarne i białe
Premium
Kwiaty w klasycznym wazonie
Premium
Złożone pączkujące maki
Premium
Malowniczy bukiet kwiatów
Premium
Simply Cosmos Flowers
Designer Collection
Flower Grenade
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 29

na stronę

Zainspiruj się dzięki tapecie z martwą naturą z kwiatami

Kwiaty wyglądają dobrze w każdym wnętrzu. Suche kwiaty, bukiet polny lub tapeta z nadrukiem kwiatów - kwiaty z pewnością rozświetlą całe Twoje wnętrze. Nie chcesz pokrywać całej ściany z tapetą w kwiaty? Wytapetuj wyłącznie fragment ściany lub wybierz koło / zegar z motywem tapety z martwą naturą z kwiatami. W ten sposób możesz stworzyć romantyczny akcent w swoim domu.

Nasz zespół projektowy pomoże Ci znaleźć odpowiedni obraz na Twoją fototapetę.

Tapeta z martwą naturą z kwiatami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z martwą naturą z kwiatami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z martwą naturą  na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Usatysfakcjonowany?

Jeśli usatysfakcjonował Cię rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?