Tapeta z martwą naturą i motywem kwiatowym

Gdy spojrzysz na tapetę z martwą naturą z kwiatami, poczujesz się tak, jakby czas na chwilę się zatrzymał. Kwiaty pięknie kwitną, więc zachowaj ich kolor i kształt na każdą chwilę dnia. Tapeta w kwiaty z martwą naturą nigdy się nie nudzi. Wybierz ciemne tło, aby tapeta z kwiatami naprawdę się wyróżniała. Jeśli na naszej liście nie ma odpowiedniej martwej natury z kwiatami, skontaktuj się z nami. Nasz zespół projektowy pomoże Ci znaleźć odpowiedni obraz na Twoją fototapetę.

 
Martwa natura z kwiatami w szklanym wazonie.
Martwa natura z kwiatami i zegarkiem.
 Martwa natura z kwiatami w greckim wazonie.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 17

Tapeta z martwą naturą i motywem kwiatowym

ZAINSPIRUJ SIĘ DZIĘKI TAPECIE Z MARTWĄ NATURĄ Z KWIATAMI

Kwiaty wyglądają dobrze w każdym wnętrzu. Suche kwiaty, bukiet polny lub tapeta z nadrukiem kwiatów - kwiaty z pewnością rozświetlą całe Twoje wnętrze. Nie chcesz pokrywać całej ściany z tapetą w kwiaty? Wytapetuj wyłącznie fragment ściany lub wybierz koło / zegar z motywem tapety z martwą naturą z kwiatami. W ten sposób możesz stworzyć romantyczny akcent w swoim domu.

TAPETA  Z MARTWĄ NATURĄ Z KWIATAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z martwą naturą z kwiatami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z martwą naturą  na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

USATYSFAKCJONOWANY?

Jeśli usatysfakcjonował Cię rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?