Tapeta z drzewami

Dzięki rozmarzonej tapecie z drzewami wniesiesz do swojego wnętrza odrobinę natury z zewnątrz. Z pomocą tapety z drzewem, możesz w mgnieniu oka stworzyć u siebie magiczną przestrzeń. Pasuje ona do sypialni, salonu masażu lub szkoły jogi. Wśród naszych fototapet znajdziesz tapety we wszystkich kształtach i rozmiarach - od brzóz po bambusowy las oraz od narysowanych drzew po zbliżenie na pień drzewa. Posiadamy także drzewa o zachodzie słońca, drzewa na tle błękitnego nieba lub drzewa z kwiatami. Wybieraj spośród fototapet drzew w czerni i bieli, sepii lub po prostu w kolorze.

 
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 185

Strona
fotobehang bast van een boom wallexclusive
Stare drzewo oliwne
Drzewa jesienne w świetle słonecznym
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 185

Strona
Tapeta z drzewami

INSPIRACJE DLA FOTOTAPETY Z DRZEWAMI

Fototapeta z drzewami może pełnić różne funkcje w pomieszczeniu. Możesz, na przykład, stworzyć oazę spokoju dzięki tapecie z mglistymi sosnami, kwitnącej gałęzi lub wierzby we mgle. Rozjaśnij pokój swojego dziecka różowymi kwiatami na drzewach, motywem drzew w wesołych kolorach lub pięknym jaworem w słońcu. Uzupełnij swoją miejską dżunglę fototapetą przedstawiającą palmy na wietrze, ścieżkę przez dżunglę lub most przez las. Jedna z zalet fototapety: nie musisz jej podlewać!

WKOMPONUJ TAPETĘ Z DRZEWAMI

Czy chcesz, aby Twoja wybrana tapeta z drzewem się wyróżniała? Połącz ją we właściwy sposób z resztą pomieszczenia. Na przykład tapeta drzewa bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewniany stół w jadalni, dębowa podłoga lub dywan z rattanu. Miło jest również pozwolić, aby zieleń liści powróciła w innym miejscu wystroju, na przykład w dodatkach takich jak świece, poduszki dekoracyjne czy żywe rośliny. Możliwości, jakie daje tapeta z drzewem, są nieograniczone.

TAPETA Z DRZEWAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwiatowym wzorem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwiatowym wzorem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?