Czarno-biała tapeta

Wszystkie obrazy dostępne na stronie Fototapety można wydrukować w czerni i bieli. Jeśli znalazłeś już tapetę dla siebie, wybierz opcję „3 - dodatkowe opcje”, dotknij lub kliknij mały kwadrat i wybierz druk w kolorze czarno-białym. Zdjęcia w tej kategorii są specjalnie sfotografowane w czerni i bieli i posiadają piękny kontrast. Czarno-białe zdjęcia to obecnie trend, szczególnie jeśli chodzi o zdjęcia architektury i zwierząt. Posiadamy imponująca kolekcję czarno-białych tapet, takich jak dzikie zwierzęta, miasta, zbliżenia oraz mapy świata. Na niektórych zdjęciach szczegóły są podkreślone w kolorze. Czarno-białe zdjęcia są stylowe i nigdy nie wychodzą z mody. Pasują do większości wnętrz i łatwo je ze sobą połączyć. Jeśli Twoje wymarzone zdjęcie nie znajduje się w naszej kolekcji, wyślij nam zdjęcie z Twojego archiwum, lub daj nam znać, czego dokładnie szukasz, a my pomożemy Ci odnaleźć wymarzony obraz na Twoją fototapetę.

 
Kupuj wg
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 287

Strona
fotobehang bast van een boom wallexclusive
Palmy w czerni i bieli
Lunch w drapaczu chmur
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 287

Strona
Or choose from one of the following themes
Czarno-biała tapeta

CZARNO-BIAŁA TAPETA NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś swoją piękną tapetę, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij zdjęcie, podaj wymiary swojej ściany oraz wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chciałbyś zobaczyć na wydruku. Możesz także wybrać lustrzane odbicie zdjęcia lub zmienić jego kolor na czarno-białe.
Dookoła tapety dodrukowujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.
Zerknij na opcję „Pokaż pasy”, aby upewnić się, na ile części podzielimy Twoją fototapetę. Domyślnie pasy mają wymiary 60 na 80 cm. Za dodatkową opłatą możesz jednak wybrać szerszy rozmiar. Cena zwiększa się, ponieważ większy rozmiar rolek oznacza większą paczkę, a co za tym idzie dodatkowe opłaty za pakowanie i transport.

WŁASNA PRODUKCJA I SZYBKA WYSYŁKA

Fototapetę drukujemy na drukarkach wielkoformatowych w jednym kawałku. Wzory zawsze będą płynnie ze sobą połączone. Nasze tapety są wykonane wyłącznie z włókniny bez PCV. Tapeta z włókniny nie kurczy się, doskonale oddaje ostrość wydruku i jest łatwa w naklejeniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe.

UWAGA! Ponieważ ściany nie zawsze są idealnie proste, dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby tapeta została wydrukowana w dokładnie takim rozmiarze, jaki podałeś przy zamówieniu.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może chcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?