• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapety 3D

Zamów online swoją własną tapetę 3D. Trójwymiarowa tapeta pozwoli Ci doświadczyć głębi na ścianie. W efekcie poczujesz, jakby ściany zbliżały się prosto do Ciebie. Z tapetą 3D możesz stworzyć doskonały efekt i skalę. Zapraszamy do obejrzenia pięknych nadruków, jakie dla Ciebie wybraliśmy. Twoja tapeta 3D z pewnością przyciągnie wzrok! Jeśli nie znajdziesz niczego, co przypadnie Ci do gustu, daj nam znać. Pomożemy Ci znaleźć idealną tapetę 3D.

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 178

na stronę
Oldschool
Designer Collection
Słońce na końcu tunelu
Premium
Pillars
Designer Collection
Enter
Designer Collection
Zakrzywiony mur miejski
Premium
Staircase
Designer Collection
Eltz...
Designer Collection
Lego House
Designer Collection
Living in Boxes
Designer Collection
spiral staircase
Designer Collection
Sunrise
Designer Collection
Zakrzywiony korytarz
Premium
Stalowy most łukowy
Premium
Beton 3D
Premium
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 178

na stronę

Tapeta 3D na zamówienie

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę, możesz bardzo łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj, jakie wymiary ma Twoja ściana. Wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również odbicie lustrzane zdjęcia lub zmienić jego kolory na czarno-białe.

Dookoła tapety wydrukujemy standardowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Oznacza to, że fototapeta będzie w efekcie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu klejenia fototapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta miała dokładnie taki rozmiar, jaki podałeś przy składaniu zamówienia.

Spójrz na opcję „Pokaż pasy”, aby upewnić się, na ile części podzielimy Twoją tapetę. Docelowo pasy mają wymiary 60 na 80 cm. Za dodatkową opłatą możesz wybrać szerszy rozmiar pasów. Cena zwiększa się, ponieważ większy rozmiar rolek oznacza większą paczkę, a co za tym idzie dodatkowe opłaty za transport.

Własna produkcja i szybka wysyłka

Fototapetę drukujemy na drukarkach wielkoformatowych w jednym kawałku. Wzory zawsze będą ze sobą płynnie połączone.

Nasze tapety są wykonane wyłącznie z włókniny niezawierającej PCV. Tapeta z włókniny nie kurczy się, doskonale oddaje ostrość wydruku i jest łatwa w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe.