Tapety 3D

Zamów online swoją własną tapetę 3D. Trójwymiarowa tapeta pozwoli Ci doświadczyć głębi na ścianie. W efekcie poczujesz, jakby ściany zbliżały się prosto do Ciebie. Z tapetą 3D możesz stworzyć doskonały efekt i skalę. Zapraszamy do obejrzenia pięknych nadruków, jakie dla Ciebie wybraliśmy. Twoja tapeta 3D z pewnością przyciągnie wzrok! Jeśli nie znajdziesz niczego, co przypadnie Ci do gustu, daj nam znać. Pomożemy Ci znaleźć idealną tapetę 3D.

Tapeta 3DTapeta 3D
Betonowy tunel 3D
Futurystyczny tunel 3D
Kostka i powierzchnie w 3D
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-100 z 165

Strona
Tapety 3D

TAPETA 3D NA ZAMÓWIENIE

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę, możesz bardzo łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj, jakie wymiary ma Twoja ściana. Wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również odbicie lustrzane zdjęcia lub zmienić jego kolory na czarno-białe.

Dookoła tapety wydrukujemy standardowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Oznacza to, że fototapeta będzie w efekcie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu klejenia fototapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta miała dokładnie taki rozmiar, jaki podałeś przy składaniu zamówienia.

Spójrz na opcję „Pokaż pasy”, aby upewnić się, na ile części podzielimy Twoją tapetę. Docelowo pasy mają wymiary 60 na 80 cm. Za dodatkową opłatą możesz wybrać szerszy rozmiar pasów. Cena zwiększa się, ponieważ większy rozmiar rolek oznacza większą paczkę, a co za tym idzie dodatkowe opłaty za transport.

WŁASNA PRODUKCJA I SZYBKA WYSYŁKA

Fototapetę drukujemy na drukarkach wielkoformatowych w jednym kawałku. Wzory zawsze będą ze sobą płynnie połączone.

Nasze tapety są wykonane wyłącznie z włókniny niezawierającej PCV. Tapeta z włókniny nie kurczy się, doskonale oddaje ostrość wydruku i jest łatwa w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe.