• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Zapłać za fototapetę bezpiecznymi płatnościami online

Wybierz sposób, w jaki zapłacisz za swoją fototapetę. Skorzystaj z PayPal lub zapłać później z Klarna.

W naszym sklepie internetowym oferujemy różne metody płatności. Jeśli chcesz szybko zapłacić online, możesz zrobić to za pomocą PayPal lub karty kredytowej. Inną opcją jest późniejsza płatność z Klarna. Wszystkie płatności są przetwarzane przez Adyen, jedną z największych platform płatniczych na świecie. Masz więc pewność, że dokonujesz płatności w bezpiecznym środowisku.

Opcje płatności w Fototapety

W naszym sklepie są dostępne następujące opcje płatności:

Bez opłat

Nie pobieramy żadnych opłat za dokonywanie płatności. Oznacza to brak prowizji za korzystanie z karty kredytowej i brak dodatkowych kosztów za późniejszą płatność.

Przelew bankowy

Przelew bankowy to zaufana metoda płatności, która jest wykorzystywana na całym świecie. Klienci wysyłają nam pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe:

IBAN: NL56 RABO 0370 9618 70
BIC: RABONL2U
Attn. Wallgroup B.V.
Prosimy o podanie numeru zamówienia w opisie przelewu

PayPal

PayPal to portfel elektroniczny, który oferuje elastyczne i bezpieczne płatności za pomocą karty kredytowej, konta bankowego lub salda PayPal.

Klarna

Klarna oferuje swoim klientom elastyczne, retrospektywne usługi płatnicze. Klienci dokonujący zakupów online najpierw otrzymują produkt, a następnie dokonują płatności online w czasie 14 dni.

MasterCard

MasterCard to jedna z najszerzej akceptowanych kart kredytowych na świecie. Z MasterCard możesz dokonywać płatności w większości krajów świata.

Visa

Visa to najpopularniejsza karta kredytowa na świecie. Karta Visa to zestaw różnorodnych kart kredytowych, które mogą być używane w dowolnym kraju na świecie.

American Express

American Express to doskonałe rozwiązanie dla klientów ze Stanów Zjednoczonych, wyższych segmentów biznesowych i konsumenckich. Umożliwia płatności międzynarodowe.

Maestro

Maestro jest szeroko używaną metodą płatności z pomocą karty debetowej w Europie i poza nią. Maestro gwarantuje Ci bezpieczne płatności międzynarodowe.