• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z ilustracjami i rysunkami

Na stronie Fototapety znajdziesz najpiękniejsze rysunki i ilustracje na dziecięcą tapetę. Posiadamy słodkie, rysunkowe zwierzaki do pokoju dziecka, które równie pięknie wyglądają w na okrągłych tapetach. Jeśli chcesz stworzyć nieco chłodniejszy efekt w pokoju dziecinnym, możliwe, że bardziej odpowiednia będzie tapeta z ilustracją na ciemnym tle. Możesz na przykład zdecydować się na tapetę ze zwierzętami w dżungli lub tapetę z graffiti. 

Sortuj wg

Produkty 20

na stronę
Sortuj wg

Produkty 20

na stronę

Edukacyjna tapeta z ilustracjami i rysunkami

Tapeta ze zwierzętami nauczy Twoje dziecko alfabetu w zabawny sposób, a dzięki naszym tapetom z kartami łatwo odkryje, które zwierzęta żyją w danej części świata. Dzięki codziennym ćwiczeniom Twoja córka lub syn błyskawicznie i bez wysiłku poznają zwierzęta, kontynenty, litery alfabetu. Chciałbyś zamówić tapetę z naszej kolekcji w innym kolorze? Żaden problem. Skontaktuj się z naszym zespołem projektowym, a oni chętnie wybiorą dla Ciebie idealne kolory.

Przejrzyj naszą kolekcję fototapet z ilustracjami i rysunkami lub wyślij nam własny rysunek. Na naszej stronie możesz szybko i łatwo zamówić online tapetę z ilustracjami do pokoju dziecięcego.

Tapeta z ilustracjami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z ilustracjami, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Drukujemy tapetę z ilustracją na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzory łatwo się ze sobą łączą.

Drukujemy wyłącznie tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z tuszy na bazie wody, które są bezzapachowe. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po naklejeniu tapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali Twoją tapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki podałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu gdy otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu nakleić swoją tapetę.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatu, chętnie się o tym dowiemy. Może wyślesz nam zdjęcie efektów lub podzielisz się nim w naszych mediach społecznościowych?