• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta miedziana

Miedziana tapeta pomoże Ci zmienić każde pomieszczenie w przytulną przestrzeń. Tapeta w kolorze miedzi ma nie tylko ciepły wygląd, ale także wygląda niezwykle szykownie i elegancko. Pięknie sprawdzi się w salonie czy sypialni, ale też w przedpokoju czy toalecie. Ze stylizowaniem miedzianej tapety możesz iść we wszystkich kierunkach. Szukasz odpowiedniej alternatywy dla swojego wnętrza? Zobacz naszą ofertę tapet w kolorze miedzi i odkryj możliwości. Od fototapety o miedzianej strukturze po najpiękniejsze motywy.

Sortuj wg

Produkty 33

na stronę
Sortuj wg

Produkty 33

na stronę

Fototapeta z miedzianą strukturą

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszelkiego rodzaju fototapety z miedzianymi strukturami w różnych kolorach miedzi: od pomarańczowego przez brązowy, a nawet zielony. Co powiesz na szarą strukturę o miedzianym kolorze? Zbliżenie na zieloną bocznicę z miedzi? A może fototapeta z ciemnego marmuru z miedzianymi liniami? Nasza ulubiona to fototapeta o strukturze miedzi w miłej mieszance rdzawych kolorów takich jak pomarańcz, brąz i czerń. Przyciąga wzrok w każdym wnętrzu.

Tapeta w kolorze miedzi z nadrukami i motywami

Oprócz zwykłej miedzianej tapety możesz też rozważyć bardziej subtelne opcje. Są to między innymi tapety w kolorze miedzi w różnych nadrukach i motywach. Dobrym tego przykładem jest nasza tapeta z miedzianymi i zielonymi liśćmi ze złotą obwódką. Również piękna jest fototapeta z martwą naturą z kwiatami w szklance, namalowana przez Jana Brueghla. Zastanawiasz się, dlaczego znajduje się w kategorii miedzianych tapet? Ten obraz jest malowany olejem na miedzi. Ten element czyni go wyjątkowym.

Stylizowanie wnętrz z tapetą w kolorze miedzi

Znalazłeś fototapetę z miedzią lub pięknym nadrukiem? Nadszedł czas na ostatnie szlify wnętrza z odpowiednią stylizacją. Mamy dla Ciebie doskonałą wskazówkę, aby miedziana tapeta utworzyła piękną całość z resztą pomieszczenia. Wybierz jeden element lub kolor z tapety i pozwól mu wrócić w inne miejsca w Twoim wnętrzu. Jeśli chodzi o miedzianą tapetę, jest to oczywiście miedziany kolor. Umieść wazon w kolorze miedzi na stoliku kawowym, wybierz podstawkę w kolorze miedzi do zestawu do jadalni i zawieś lampę w kolorze miedzi pod sufitem. W ten sposób tworzysz jedność, a tapeta w kolorze miedzi będzie pięknie się wyróżniać.