• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z dzikimi zwierzętami

Tygrysy, lwy i pumy to jedne z najpotężniejszych zwierząt. Prawdziwi myśliwi, z imponującymi pazurami i dużymi zębami. Wszystkie drapieżniki żywią się mięsem swoich zdobyczy i chociaż wzbudzają strach między innymi zwierzętami na swoim terytorium, bez wątpienia pięknie się prezentują. Czy wiesz, że nie musisz jechać do odległych miejsc, takich jak Afryka, Azja i Ameryka Południowa, aby zobaczyć te imponujące zwierzęta? 

Sortuj wg

Produkty 54

na stronę
Wąż z bliska
Wąż w kolorze wody
Teksański grzechotnik
Skóra pytona
Niebieski wąż wyspowy
Wąż żmijowy
Żmija zielona
Węże w kolorze brązu
Atheris squamigera
Wąż stepowy
Czarne węże
Skóra węża
Pyton tygrysi
Czarna pantera na drzewie
Śnieżna pantera
Pantera w lesie
Pantera w biegu
Krokodyl w wodzie
Czarna pantera
Krokodyl w jeziorze
Krokodyl w akcji
Młody krokodyl w pobliżu jeziora
Krokodyl z ostrością
Krokodyl w wieczornym słońcu
Krokodyl z bliska
Polowanie na krokodyle
Lampart na celowniku
Dad and kids
Designer
Dzikie zwierzęta na sawannie
Zbliżenie Pumy
Lew górski na martwym drzewie
Tygrys stojący na kamieniu
Profil boczny lwa
Zbliżenie lwa
Lwica
Going Down with Caution
Designer
Two Cheetahs watching out
Designer
Lion Close Up
Designer
Common Buzzard
Designer
Profiles
Designer
Curious Kitties
Designer
Hammerhead Shark
Designer
Drapieżniki w dżungli na zielono
Designer
Panda Portret
Designer
Mandrill
Designer
Roman Hawk
Designer
Wilk w zbliżeniu
Designer
Spoglądający orzeł morski
Designer
Ciekawski lis
Designer
Hammerhead Shark - Underwater Photography
Designer
Orzeł morski w zbliżeniu
Designer
Lecący orzeł
Designer
Ryś w lesie
Designer
Wolf
Designer
Sortuj wg

Produkty 54

na stronę

Fototapeta z drapieżnikami w kolorze oraz czarno-biała

Na stronie Fototapety znajdziesz szeroki wybór tapet z drapieżnikami. Co powiesz na ryczącą lwicę w czerni i bieli, zbliżenie polującej pumy lub tygrysa stojącego na kamieniu, jak prawdziwy król dżungli z piersią do przodu i zdeterminowanym spojrzeniem? W naszych zasobach mamy fototapetę z drapieżnikami na jednolitym tle w odcieniach czerni lub szarości, a także w kolorowym otoczeniu, jak zielony las deszczowy i zaśnieżone góry. Dzięki tak dużemu wyborowi zawsze znajdziesz fototapetę z drapieżnikami dopasowaną do własnych upodobań.

Możesz je podziwiać codziennie we własnym domu, oczywiście, jeśli wybierzesz fototapetę z drapieżnikami.

Tapeta z drapieżnikami wystylizuje twoje wnętrze

Tapeta z drapieżnikami jest odpowiednia dla każdego stylu. Na przykład fototapeta z tygrysem, kuguarem lub górskim lwem nie tylko dobrze pasuje do pokoju zbuntowanego nastolatka, ale także do botanicznego wnętrza z dużą ilością roślin. Profil lwa lub fototapeta z lwem w zbliżeniu doskonale komponuje się z nowoczesnym i skandynawskim stylem wnętrza. Wszystko, dzięki neutralnym kolorom, takim jak czarny i brązowy. I chociaż są to stosunkowo delikatne palety kolorów, ta drapieżna tapeta z pewnością nie będzie nudna, wręcz przeciwnie! Zrobisz ogromne wrażenie na gościach, a dzięki fototapecie z drapieżnikami tworzysz przykuwający uwagę element, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Tapeta z drapieżnikami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Tapeta powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z flizeliny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są proste w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu klejenia możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się efekt uzyskany z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie z wynikami swojej pracy lub podzielisz się nim nami na mediach społecznościowych?