• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z jednorożcem

W jednej chwili stała się hitem: tapeta z jednorożcem. Popularna wśród dzieci i marzycieli, a także kreatywnych artystów i miłośników fantastyki. Szukasz przepięknej tapety, która rozświetli Twój pokój? Fototapety.com to doskonałe miejsce dla Ciebie. Posiadamy szeroki wybór tapet z jednorożcami. Dzięki temu zawsze znajdziesz taką, która pasuje do Twojego gustu, życzeń i miejsca, w którym chcesz go umieścić. 

Sortuj wg

Produkty 32

na stronę
Sortuj wg

Produkty 32

na stronę

Tapeta z jednorożcem we wszystkich stylach i rozmiarach

Tapeta z jednorożcem może mieć różny wzór i rozmiar. Od przepięknych, rysunkowych fototapet do zabawnych rysunków i wzorów w pastelowych kolorach. Wolisz realistyczną tapetę z jednorożcem przy rzecz, rozbrykanego jednorożca podczas pełni księżyca czy jednorożca podczas burzy? Możesz także skusić się na piękną tapetę ze skrzydlatym jednorożcem. Stworzy ona magiczny efekt w każdym pokoju. Chcesz odświeżyć salę w żłobku lub przedszkolu? Sprawdź nasze wzory tapet z jednorożcami, na przykład z ten z tęczami i lodami lub z sercami i gwiazdkami. Równie piękny jest okrąg z naturalnej wielkości jednorożcem na zamku w zielonym otoczeniu.

Sprawdź dostępne opcje i od razu zamów swoją ulubioną tapetę z jednorożcem.

Wystylizuj tapetę z jednorożcem

Zdecydowałeś się na umieszczenie tapety z jednorożcem w jednym z pomieszczeń w Twoim domu? Zwróć uwagę na to, aby dobrze wkomponować ją w daną przestrzeń, przez co tapeta z jednorożcem będzie ozdobą samą w sobie. Nasza rada: wybierz jeden z kolorów, który pojawia się na tapecie i umieść go w innych miejscach we wnętrzu. Na przykład, w pokoju dziecka możesz wybrać pastelowy róż. Zamów poszewkę na kołdrę w tym samym kolorze, dodaj dywan w tym samym kolorze i zawieś dopasowane zasłony. Możesz również zastosować tę samą sztuczkę z fototapetą z jednorożcem. Wybierz jeden element z fototapety i skup się na nim. W ten sposób możesz zmienić tapetę z jednorożcem w prawdziwą atrakcję w pokoju.

Naklej tapetę z jednorożcem

Zamówiłeś swoją piękną tapetę z jednorożcem i zastanawiasz się, jak ją poprawnie nakleić? Przeczytaj ten poradnik, w którym umieściliśmy wiele przydatnych wskazówek. W skrócie: wyrówna,  powierzchnię, nałóż podkład, narysuj pion dla pierwszego paska tapety. Nałóż klej na tapetę jednorożca, a nie na ścianę. Naklej pierwszy pas na ścianę i kontynuuj z resztą. Nadmiar tapety z jednorożcem odetnij ostrym nożem z góry i dołu ściany. Porządnie dociśnij, zamocuj listwy przypodłogowe i gniazdka z powrotem na ścianie.

Tapeta z jednorożcem na zamówienie

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z jednorożcem, możesz ją łatwo zamówić online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z jednorożcem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie łączą się ze sobą.

Wykorzystujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Stosujemy tusze są na bazie wody, które są bezwonne. Produkcja odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Pamiętaj! Zwykle dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety ze względu na to, że ściany nie zawsze są idealnie proste. Wydrukowana fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończonym tapetowaniu należy odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta została wydrukowana dokładnie w takim rozmiarze, jak w zamówieniu.