Fototapeta z obrazami

Krajobrazy są wspaniałym źródłem inspiracji dla malarzy i artystów. Niezależnie od nurtu artystycznego, który Cię interesuje, zawsze znajdziesz jakieś odniesienia właśnie do krajobrazów - niezależnie od tego czy mówimy o akwafortach, malarstwie abstrakcyjnym czy sztuce współczesnej. Wybierz tapetę z obrazem przedstawiającą krajobraz z kamiennym mostem, krajobraz górski lub krajobraz włoski. Wolisz zupełnie inny obraz na ścianie? To również możliwe. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem projektowym, który pomoże Ci wybrać obraz na Twoją tapetę.

 
Włoski krajobraz z sosnami parasolowymi
Sztuka z konstrukcją
Mona Lisa
Ustaw kierunek malejący

Produkty 77

Fototapeta z obrazami

TAPETA Z OBRAZEM PASUJE DO KAŻDEGO WNĘTRZA

Fototapeta z obrazami świetnie pasuje do klasycznego wnętrza, a także do takiego, które jest utrzymane w nowoczesnym, wiejskim lub industrialnym stylu. Do każdego z nich możesz dobrać piękną tapetę z naszej kolekcji. Jesteśmy pewni, że każda tapeta z obrazami będzie doskonale pasowała do Twojego domu. Jeśli chcesz, aby reszta Twojego wnętrza była utrzymana w podobnym stylu, pozwól, aby kolory lub kształty z tapety powróciły w Twoich dodatkach, zasłonach lub w kolorze innych ścian.

JAK POŁĄCZYĆ FOTOTAPETĘ Z WYSTROJEM WNĘTRZA?

Czy chciałbyś wydrukować na swojej fototapecie lub w kole obraz Kwitnącej opuncji figowej autorstwa Hermana Saftlevena? W tym przypadku obraz będzie pięknie współgrał z zieloną ścianą. Umieść różne kaktusy na małym stoliku i połóż zielone poduszki na kanapie, a tapeta z pewnością będzie idealnie pasowała do reszty wnętrza.

TAPETA Z OBRAZAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z obrazem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z obrazem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

USATYSFAKCJONOWANY?

Jeśli usatysfakcjonował Cię rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?