Tapeta z Rijksmuseum

Rijksmuseum to prawdopodobnie najsłynniejsze muzeum w Holandii. Wszystko to, dzięki imponującej kolekcji obrazów, takich jak Nocna Straż, Mleczarka i Autoportret Van Gogha. Rijksmuseum co roku przyciąga tysiące turystów z całego świata. Strona Fototapety współpracuje z Rijksmuseum i dzięki temu możemy dodać do naszej kolekcji tapet dziesiątki obrazów. Czy więc zawsze marzyłeś o tym, aby na swojej ścianie umieścić obraz Johannesa Vermeera, Rembrandta lub Jana Steena? Jeśli tak, wybierz jeden z obrazów z naszej kolekcji i wydrukuj go z niezwykłą wyrazistością na tapecie Rijksmuseum. W ciągu 1-3 dni roboczych będziesz mieć swoje arcydzieło w domu.

 
Kurczęta i kaczki
Zimowy krajobraz w pobliżu Arnhem
Nocna Straż
Ustaw kierunek malejący

Produkty 91

Tapeta z Rijksmuseum

CIESZ SIĘ TAPETĄ RIJKSMUSEUM PRZEZ CAŁY ROK

Dzięki tapecie Rijksmuseum możesz codziennie podziwiać obrazy starych mistrzów. Wybierz obraz z naszej bogatej kolekcji tapet z Rijksmuseum. Możesz zawiesić w swoim domu jeden z najsłynniejszych obrazów na świecie w postaci tapety, nie płacąc za niego milionów. Umieść go na ścianie, drzwiach lub na szafce.

TAPETA RIJKSMUSEUM NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z Rijksmuseum, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z obrazem z Rijksmuseum na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

USATYSFAKCJONOWANY?

Jeśli usatysfakcjonował Cię rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?