Tapeta ze wschodem i zachodem słońca

Słońce uszczęśliwia i dodaje energii. Słońce sprawia, że szybciej się zakochujesz, nie cierpisz z powodu zimowej aury i lepiej śpisz. To chyba wystarczająco dużo powodów, aby spędzić trochę czasu na słońcu, prawda? Dzięki fototapecie ze słońcem zawsze poczujesz wyjątkową, letnią atmosferę, nawet w szary, zimowy dzień. Na stronie Fototapety znajdziesz dużą kolekcję tapet ze słońcem, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz tu taki obraz, który będzie pasował do Twojego gustu, życzeń i przestrzeni, którą chcesz zmienić.

 
Serce rąk
Wiosenny krajobraz
Sylwetka delfina
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 105

Strona
Tapeta ze wschodem i zachodem słońca

FOTOTAPETA ZE SŁOŃCEM WE WSZYSTKICH KSZTAŁTACH I ROZMIARACH

Co powiesz na tapetę przedstawiającą wschód słońca w lesie, fototapetę z zachodem słońca nad morzem lub tapetę zachodzącego słońca nad palmami? Nie ma chyba nic bardziej tropikalnego niż takie widoki. Mamy również fototapetę przedstawiającą słońce przebijające się przez zielone liście drzew, fototapetę ze słońcem i dmuchawcem na wietrze oraz, popularną wśród nastolatków, fototapetę z zachodem słońca i z sercem w dłoniach. Niektóre bajkowe warianty to na przykład fototapeta przedstawiająca zachód słońca nad górami, kwiaty w słońcu lub śnieżny krajobraz o zachodzie słońca.

STYLIZACJA WNĘTRZA Z TAPETĄ ZE SŁOŃCEM

Fototapeta ze słońcem nadaje się do różnych pomieszczeń i stylów życia. Bajkowe warianty idealnie pasują do sypialni. Kolorowe tapety to zdecydowani faworyci do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, a fototapeta z zachodzącym słońcem, mocne promienie słoneczne lub słońce umieszczone nisko nad nieboskłonem świetnie sprawdzi się również w salonie, przedpokoju czy pokoju firmowym. Tapetę możesz łatwo wkomponować do reszty pomieszczenia, wyciągając z niej jeden kolor i pozwalając mu ponownie pojawić się w innym miejscu w Twoim wnętrzu. Na przykład poprzez dodanie jasnego różu z fototapety ze słońcem do poduszek, dywanika podłogowego lub gładkiej ściany. W ten sposób możesz stworzyć jednolitą całość i każdego dnia otaczać się cudownymi promieniami słońca.

TAPETA ZE SŁOŃCEM NA WYMIAR

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę ze słońcem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją słoneczną tapetę na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory doskonale do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapety flizelinowe nie kurczą się, dają ostry jak brzytwa wydruk i są łatwe do naklejania. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po naklejeniu tapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta miała dokładnie taki rozmiar, jaki podałeś w zamówieniu.

AKCESORIA DO TAPET

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić tapetę od razu po odbiorze zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatu, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie efektów lub podzielisz się nim na naszych mediach społecznościowych?