• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta ze zwierzętami z safari

Czy wiesz, jak trudno jest dostrzec słynną Wielką Piątkę w Afryce? W dzisiejszych czasach możesz jednak swobodnie obserwować dzikie afrykańskie zwierzęta, po prostu siedząc na kanapie, zerkać na nie zza kuchni, albo jeszcze lepiej: prosto z łóżka. Dzięki tapecie ze zwierzętami z safari możesz przywieźć do własnego domu najbardziej egzotyczne zwierzęta od lwa po żyrafę i zebrę, aż do nosorożca. 

Sortuj wg

Produkty 52

na stronę
Botanical Beauty - Panorama
Designer Collection
Sir Edward
Family Walk
Designer Collection
Highlands
Designer Collection
Giraffe
Designer Collection
Zebras
Designer Collection
Under the African sun
Designer Collection
Elephant qTai Chiq
Designer Collection
Giraffes in the Mara plains
Designer Collection
Three zebras
Designer Collection
Giraffe family
Designer Collection
Giraffe Having a Drink
Designer Collection
The Land Of The Giants
Designer Collection
Going Down with Caution
Designer Collection
Lwie safari
Designer Collection
Lemonwalls
Elephant With Hummingbirds
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 52

na stronę

Fototapety i wydruki ze zwierzętami z safari

W naszej ofercie mamy na przykład czarno-biały nadruk przedstawiający lwa z niebieskimi oczami, nosorożca naturalnej wielkości w akwareli oraz piękną tapetę z żyrafą na sawannie. Oprócz fototapety ze zwierzętami z safari mamy również bardzo ładne wzory i rysunki wesołych dzikich zwierząt w najróżniejszych kolorach, safari w tle i safari o zachodzie słońca. Znajdziesz u nas tapety ze zwierzętami z safari w różnych wzorach i kształtach, wśród nich lwy i zebry między liśćmi palm oraz urocze postacie lwów, słoni, zebry i żyraf.

Na Fototapety znajdziesz najpiękniejszą kolekcję tapet ze zwierzętami safari. Dzięki dużemu asortymentowi na naszej stronie internetowej zawsze znajdziesz coś, co odpowiada Tobie i Twoim wymaganiom.

Wkomponuj tapetę ze zwierzętami z safari

Czy chcesz ładnie wkomponować tapetę ze zwierzętami z safari? W tym przypadku dobrze jest pamiętać o tym, aby kolor tapety pasował do reszty wnętrza. Na przykład, jeśli wolisz wesoły nadruk przedstawiający dzikie zwierzęta w dziecięcym pokoju, skup się na jednym kolorze, na przykład odcieniu pomarańczowego. Ten kolor znajdziesz u lwów, żyraf i drzew, ale także na wielu różnych meblach. Dzięki temu z łatwością możesz przekształcić swój projekt w spójną całość. Stawiasz na czarno-białą czy neutralną fototapetę zwierząt z safari? Pozwól jej mówić samej za siebie, łącząc ją z naturalnymi i wytrzymałymi materiałami, takimi jak drewno, beton i wełna.

Tapeta ze zwierzętami z safari na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Tapeta powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z flizeliny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są proste w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się efekt uzyskany z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie z wynikami Twojej pracy lub podzielisz się nim nami na mediach społecznościowych?