• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta ze słonecznikami

Wnieś do domu trochę lata dzięki radosnej tapecie ze słonecznikiem. Ten wesoły kwiat przypomni Ci podróże do Francji, beztroskie letnie dni i doda do Twojego wnętrza piękny, żółty kolor. Dzięki tym wszystkim pozytywnym skojarzeniom fototapeta w słoneczniki każdego dnia wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Co więcej, Twoje pomieszczenie nabierze nowego wyrazu. 

Sortuj wg

Produkty 20

na stronę
Sortuj wg

Produkty 20

na stronę

Symbolika tapety ze słonecznikami

Tapeta ze słonecznikiem jest wyjątkowa nie tylko z powodu jasnych kolorów, ale także dzięki swojej symbolice. Czy wiesz na przykład, że ten konkretny kwiat symbolizuje piękne cechy radości z życia i podziwu? Stoi dumnie przez cały dzień i wciąż obraca się do słońca. Z tego powodu po francusku słonecznik nazywany jest także tournesol, co dosłownie oznacza „obracać się ze słońcem”. Osoby wierzące twierdzą również, że słonecznik porusza się w kierunku światła lub w kierunku Boga. Jakiekolwiek znaczenie przypisujesz słonecznikom, z pewnością nie jest to byle jaki kwiat.

Kolory słoneczników pięknie wyróżniają się w pokoju, a ściana lub kilka pasków fototapety ze słonecznikiem naprawdę przenosi jego wygląd na wyższy poziom.

Wyjątkowa fototapeta ze słonecznikiem

W naszej kolekcji mamy piękną fototapetę w słoneczniki na drewnianym tle. Ten wariant zapewnia naturalny wygląd i sprawia, że jest przyjemna i cicha. A może wolisz inny nadruk z naszej kolekcji? Bez problemu możesz zamówić tapetę z własnym zdjęciem i w ten sposób samodzielnie określić jego ustawienie, kolorystykę i kompozycję. Możemy wydrukować dla Ciebie zdjęcie w naturalnej wielkości, a zanim to zrobimy, potwierdzimy z Tobą jego dobrą jakość. W ten sposób stworzysz swój osobisty must have w swoim wnętrzu i tym samym wyjątkową wizytówkę na ścianie.

Tapeta ze słonecznikiem na zamówienie

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwiatowym wzorem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwiatowym wzorem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?