Fototapeta ze słonecznikami

Wnieś do domu trochę lata dzięki radosnej tapecie ze słonecznikiem. Ten wesoły kwiat przypomni Ci podróże do Francji, beztroskie letnie dni i doda do Twojego wnętrza piękny, żółty kolor. Dzięki tym wszystkim pozytywnym skojarzeniom fototapeta w słoneczniki każdego dnia wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Co więcej, Twoje pomieszczenie nabierze nowego wyrazu. Kolory słoneczników pięknie wyróżniają się w pokoju, a ściana lub kilka pasków fototapety ze słonecznikiem naprawdę przenosi jego wygląd na wyższy poziom.

 
Ustaw kierunek malejący

Produkty 27

Słonecznik w polu
Pole słonecznika z zachodem słońca
Pole pełne słoneczników
Ustaw kierunek malejący

Produkty 27

Fototapeta ze słonecznikami

SYMBOLIKA TAPETY ZE SŁONECZNIKAMI

Tapeta ze słonecznikiem jest wyjątkowa nie tylko z powodu jasnych kolorów, ale także dzięki swojej symbolice. Czy wiesz na przykład, że ten konkretny kwiat symbolizuje piękne cechy radości z życia i podziwu? Stoi dumnie przez cały dzień i wciąż obraca się do słońca. Z tego powodu po francusku słonecznik nazywany jest także tournesol, co dosłownie oznacza „obracać się ze słońcem”. Osoby wierzące twierdzą również, że słonecznik porusza się w kierunku światła lub w kierunku Boga. Jakiekolwiek znaczenie przypisujesz słonecznikom, z pewnością nie jest to byle jaki kwiat.

WYJĄTKOWA FOTOTAPETA ZE SŁONECZNIKIEM

W naszej kolekcji mamy piękną fototapetę w słoneczniki na drewnianym tle. Ten wariant zapewnia naturalny wygląd i sprawia, że ​​jest przyjemna i cicha. A może wolisz inny nadruk z naszej kolekcji? Bez problemu możesz zamówić tapetę z własnym zdjęciem i w ten sposób samodzielnie określić jego ustawienie, kolorystykę i kompozycję. Możemy wydrukować dla Ciebie zdjęcie w naturalnej wielkości, a zanim to zrobimy, potwierdzimy z Tobą jego dobrą jakość. W ten sposób stworzysz swój osobisty must have w swoim wnętrzu i tym samym wyjątkową wizytówkę na ścianie.

TAPETA ZE SŁONECZNIKIEM NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwiatowym wzorem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwiatowym wzorem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?