• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z samolotami

W naszej kolekcji tapet z samolotami znajdziesz staromodne samoloty z pięknymi detalami kokpitu. Zaśnij w otoczeniu nowoczesnego samolotu pasażerskiego i ciesz się pięknymi obrazami z powietrza. Fototapeta przedstawiająca samoloty nada Twojej ścianie zapierający dech w piersiach!

Sortuj wg

Produkty 24

na stronę
Podniebne balony w kolorze taupe
Designer Collection
Lemonwalls
Sortuj wg

Produkty 24

na stronę

Fototapeta z samolotem

Pierwszy samolot wzbił się w powietrze na początku XX wieku. Ten samolot braci Wright do dziś jest przykładem dla współczesnego lotnictwa, a śmigła i skrzydła są charakterystyczne dla każdego samolotu. Samolot pozostaje popularnym środkiem transportu na duże odległości.

Nowoczesne samoloty mają imponujący kokpit z wieloma przyciskami i suwakami. Nic dziwnego, że jest to bardzo często sprzedawany wzór w tapecie z samolotami. Dzięki tapecie z kokpitem możesz codziennie odkrywać nowe przyciski na ścianie. Tapeta z samolotem jest idealna do garażu, ale także stanowi inspirację dla wielu graczy w sali komputerowej.

Tapeta z samolotem na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z samolotem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z samolotem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?