Fototapeta z łodziami i sportami wodnymi

Unosić się na wodzie w oceanie. Pływać na tajskiej łodzi rybackiej lub na luksusowej żaglówce. Oglądać widoki z pięknym krajobrazem lub zachodem słońca. Wybierz tapetę przedstawiającą łodzie i sporty wodne i ciesz się poczuciem wolności, jaką daje woda, o każdej porze dnia. Wybierz zdjęcie z naszej bogatej kolekcji fototapet przedstawiających łodzie i sporty wodne lub prześlij własne zdjęcie.

 
Łódka w Tajlandii
Żaglówka boczna
Ster zbliżeniowy
Ustaw kierunek malejący

Produkty 52

Fototapeta z łodziami i sportami wodnymi

Dla prawdziwych miłośników wody mamy bogatą kolekcję fototapet z łódkami i sportami wodnymi. Wejdź na pokład drewnianej łodzi rybackiej, luksusowego jachtu lub skutera wodnego i ciesz się otaczającym Cię pięknem. Tapeta z łodziami i sportami wodnymi wprowadzi do Twojego domu przygodę, wolność i naturę, a jeśli zdecydujesz się na widok kontenerowca, w swoim pomieszczeniu stworzysz industrialny i tajemniczy wygląd. Zobacz, co najlepiej pasuje do Ciebie i do pomieszczenia, w którym umieścisz fototapetę ze sportami wodnymi i łódką i wybierz odpowiednie zdjęcie. Możesz też przesłać własne zdjęcie zrobione podczas wakacyjnej wycieczki lub spaceru po porcie.

TAPETA Z ŁODZIAMI I SPORTAMI WODNYMI NA WYMIAR

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z łodziami i sportami wodnymi, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z łódkami i sportami wodnymi na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?