• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta ze wzorami dla niemowląt

Fototapety pomyślał również o najmłodszych. Dzięki naszej bogatej kolekcji fototapet dla dzieci możesz projektować wnętrza dla maluchów, inspirując się różnymi motywami. Mamy tapety dla chłopców i dziewcząt, ale także neutralne pod względem płci fototapety w różnych wzorach i kolorach. Nawet jeśli (jeszcze) nie wiesz, jakiej płci będzie Twój maluch, możesz bez obaw zacząć tapetować i dekorować pokój swojego dziecka.

 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Neutralna tapeta do pokoju dziecka

Pastelowe odcienie, rdzawy brąz i ochrowo-żółty, to kolory, które często widzisz w pokojach dziecięcych zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Dlaczego więc nie umieścić tych kolorów również na tapecie w pokoju Twojego dziecka? Na Fototapety mamy tapety dla maluchów we wszystkich kształtach i rozmiarach, w tym z najlepszymi wzorami dla niemowląt. Wybierz na przykład tapetę z uroczymi zwierzątkami lub czarno-białą tapetę z pięknymi kształtami. Jeśli chcesz, wytapetuj jedną ścianę fototapetą dla niemowlaka, a pozostałe utrzymaj w spokojnym (pastelowym) kolorze.

Wzór, który chciałbyś umieścić na tapecie dla dziecka, nie znajduje się na naszej liście? A może widziałeś ładny nadruk, ale chcesz, aby jego rozmiar lub kolor był inny? W Fototapety możemy to z łatwością dla Ciebie zmienić. Daj nam znać, a zrobimy dla Ciebie bezpłatną próbkę.

Tapeta dla dziecka na wymiar

Gdy wybierzesz już swoją tapetę, możesz łatwo zamówić ją online. Zaczniemy pracę nad Twoją tapetą zaraz po tym, gdy otrzymamy Twoje zamówienie. Twoją tapetę dla niemowlaka wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzory doskonale do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje niesamowitą ostrość wydruku i jest łatwa w naklejaniu. Wykorzystywane przez nas tusze są bezzapachowe i tworzone na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu tapety będziesz mógł odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali Twoją tapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki podałeś przy zamówieniu.

Akcesoria do tapet

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić swoją tapetę od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam znać! Wyślij nam zdjęcie Twojej ściany lub podziel się nim z nami w mediach społecznościowych.