• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z mapą świata

Śnij o dalekich podróżach, patrząc na tapetę z mapą świata. Lubisz podróżować i marzysz o dalekich wakacjach? A może masz własną firmę i chciałbyś pokazać, w jakich krajach prowadzisz działalność? Wybierz fototapetę z obrazem mapy świata. Wybraliśmy dla Ciebie kilka pięknych map topograficznych. Możesz wybrać bardziej trójwymiarowy widok mapy świata lub akwarelową mapę świata. 

Sortuj wg

Produkty 59

na stronę
Złota mapa świata
Premium
Mapa świata z kompasem
Premium
Kamienie mapy świata
Premium
Mapa świata w kolorze jasnego złota
Premium
Mapa świata z zieloną strukturą na szarym betonie
Premium
Mapa świata konstrukcja betonowa
Premium
Mapa świata ciemne kamienie
Premium
Zielona mapa świata z strukturą
Premium
Zielona mapa świata z metalową konstrukcją
Premium
Mapa świata kamienie na szarym betonie
Premium
Mapa świata z teksturą
Premium
Mapa świata z strukturą futra
Premium
Mapa świata na liściu palmy
Premium
Zielona mapa świata na betonie
Premium
Biała mapa świata na czarnym tle
Premium
Czarna mapa świata na białym tle
Premium
Mapa świata z teksturą drewna
Premium
Mapa świata z drewnianymi tablicami
Premium
Niebieska mapa świata
Premium
Mapa świata z teksturą złoto-zieloną
Premium
Mapa świata z okleiną drewnianą
Premium
Mapa świata z klockami
Premium
Mapa świata z pionowymi cegłami
Premium
Kawa na mapie świata
Premium
Sortuj wg

Produkty 59

na stronę

Zbierz swoje wspomnienia z podróży na tapecie z mapami świata

Z mapą świata na tapecie świat znajdzie się u Twoich stóp. Wybierz tapetę z mapą świata na całą ścianę lub wydrukuj ją w mniejszym rozmiarze, aby przekształcić fototapetę w obraz DIY. Jeśli chcesz ulepszyć tapetę z mapą świata, możesz na przykład dodać do niej wszystkie swoje wspomnienia z podróży. Użyj zdjęć, flag lub pinezek, aby wskazać miejsca, które odwiedziłeś. Do pokoju dziecięcego wybierz mapę świata ze zwierzętami, dzięki temu Twoje dzieci będą mogły poznawać świat i jego zwierzęta w zabawny i edukacyjny sposób, a fototapeta zyska nowy wymiar. Tapeta z mapą świata to prawdziwy must have każdego miłośnika podróży.

Czy Twojego wymarzonego obrazu nie ma w naszej kolekcji? Napisz do nas i daj nam znać, czego poszukujesz.

Tapeta z mapą świata na zamówienie

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę ze mapą świata, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z mapą świata na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?