• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z mapą świata

Śnij o dalekich podróżach, patrząc na tapetę z mapą świata. Lubisz podróżować i marzysz o dalekich wakacjach? A może masz własną firmę i chciałbyś pokazać, w jakich krajach prowadzisz działalność? Wybierz fototapetę z obrazem mapy świata. Wybraliśmy dla Ciebie kilka pięknych map topograficznych. Możesz wybrać bardziej trójwymiarowy widok mapy świata lub akwarelową mapę świata. 

Sortuj wg

Produkty 59

na stronę
Mapa świata z teksturą złoto-zieloną
Premium
Mapa świata na liściu palmy
Premium
Czarna mapa świata na białym tle
Premium
Niebieska mapa świata
Premium
Kawa na mapie świata
Premium
Mapa świata z zieloną strukturą na szarym betonie
Premium
Zielona mapa świata z strukturą
Premium
Zielona mapa świata z metalową konstrukcją
Premium
Mapa świata z teksturą
Premium
Mapa świata z strukturą futra
Premium
Kamienie mapy świata
Premium
Mapa świata w kolorze jasnego złota
Premium
Mapa świata konstrukcja betonowa
Premium
Mapa świata ciemne kamienie
Premium
Biała mapa świata na czarnym tle
Premium
Mapa świata z kompasem
Premium
Mapa świata kamienie na szarym betonie
Premium
Mapa świata z teksturą drewna
Premium
Mapa świata z drewnianymi tablicami
Premium
Mapa świata z okleiną drewnianą
Premium
Mapa świata z klockami
Premium
Mapa świata z pionowymi cegłami
Premium
Złota mapa świata
Premium
Zielona mapa świata na betonie
Premium
Sortuj wg

Produkty 59

na stronę

Zbierz swoje wspomnienia z podróży na tapecie z mapami świata

Z mapą świata na tapecie świat znajdzie się u Twoich stóp. Wybierz tapetę z mapą świata na całą ścianę lub wydrukuj ją w mniejszym rozmiarze, aby przekształcić fototapetę w obraz DIY. Jeśli chcesz ulepszyć tapetę z mapą świata, możesz na przykład dodać do niej wszystkie swoje wspomnienia z podróży. Użyj zdjęć, flag lub pinezek, aby wskazać miejsca, które odwiedziłeś. Do pokoju dziecięcego wybierz mapę świata ze zwierzętami, dzięki temu Twoje dzieci będą mogły poznawać świat i jego zwierzęta w zabawny i edukacyjny sposób, a fototapeta zyska nowy wymiar. Tapeta z mapą świata to prawdziwy must have każdego miłośnika podróży.

Czy Twojego wymarzonego obrazu nie ma w naszej kolekcji? Napisz do nas i daj nam znać, czego poszukujesz.

Tapeta z mapą świata na zamówienie

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę ze mapą świata, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z mapą świata na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?