Świat, Miasta i Miejsca na Fototapecie

Wyobraź sobie, że spędzasz każdy dzień w metropolii z fototapetą Twojego ulubionego miasta na ścianie. Prześlij nam własne (wakacyjne) zdjęcie swojego ulubionego miejsca na świecie lub wybierz inną fototapetę z naszej kolekcji. Znajdziesz u nas tapety z wieżą Eiffla, kwitnącymi drzewami w Japonii, wąskimi włoskimi uliczkami lub kanałami w Amsterdamie. Jeśli na naszej liście nie ma Twojej ulubionej tapety z miastami świata, skontaktuj się z nami. Chętnie poszukamy jej razem z Tobą.

Świat na fototapecieŚwiat na fototapecie
Kupuj wg
Filtry
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 679

Zimowy krajobraz w pobliżu Arnhem
Chiński krajobraz
Broadway Times Square
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 679

Świat, Miasta i Miejsca na Fototapecie

TWOJA ULUBIONA METROPOLIA NA FOTOTAPECIE

Jako prawdziwy podróżnik z pewnością codziennie chciałbyś wypatrywać się w Tower Bridge, panoramę Miami lub jakąkolwiek inną atrakcję świata. Dzięki naszej fototapecie ze światem i miastami jest to teraz możliwe. Wytapetuj ścianę, drzwi lub szafę w swoim (domowym) biurze, salonie lub sypialni i każdego dnia wyobrażaj sobie siebie spędzającego czas w ulubionym mieście.

Przejrzyj naszą kolekcję w poszukiwaniu inspiracji i wybierz taką tapetę, która pasuje do przestrzeni, którą chcesz wytapetować. Możesz też przesłać nam własne zdjęcie zrobione podczas wycieczki po mieście. Gdzie umieścisz swoją tapetę z miastami i najpiękniejszymi miejscami na świecie? Jesteśmy bardzo ciekawi efektu końcowego. Udostępnij nam swoją tapetę miast i świata za pośrednictwem naszych serwisów społecznościowych.

TAPETA ŚWIAT I MIASTA NA ZAMÓWIENIE

Po wybraniu swojej pięknej tapety ze światem i miastami możesz łatwo zamówić ją online. Po otrzymaniu zamówienia od razu zabierzemy się za tworzenie tapety. Drukujemy Twoje tapety z miastami i światem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie się ze sobą łączą.

Jako tapetę stosujemy wyłącznie tapety flizelinowe niezawierające PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Użyte tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Drukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety, ponieważ ściany nie zawsze są idealnie proste. Dlatego fototapeta jest drukowana o 10 cm szerzej i wyżej. Po tapetowaniu zbędne części należy odciąć. Odznacz tę opcję, aby tapeta była wydrukowana dokładnie według podanego przez Ciebie rozmiaru.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł od razu przystąpić do nakładania tapety po otrzymaniu zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?