• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta abstrakcyjna

W abstrakcji pomija się wszystkie nieistotne informacje i drugorzędne aspekty, aby uwidocznić najbardziej podstawowe struktury. W rezultacie abstrakcyjne obiekty często są niefiguratywne. Może to skutkować nowoczesnym wyglądem i stylem. Zebraliśmy dla Ciebie kilka abstrakcyjnych tapet. Jeżeli na naszej liście nie ma żadnego obrazu, który przypadł Ci do gustu, wyślij nam swoje wymagania, a my wyszukamy dla Ciebie coś specjalnego. 

Sortuj wg

Produkty 57

na stronę
Golden Light
Designer Collection
Silk
Designer Collection
Ice
Ice
Designer Collection
Honor
Designer Collection
Spring Cherry Blossoms
Designer Collection
Jade
Designer Collection
Hills
Designer Collection
Success
Designer Collection
Sunshine on the Sea
Designer Collection
Sublimation
Designer Collection
Morning
Designer Collection
Malowane klocki
Premium
Struktura malowana
Premium
Sztuka barwiona
Premium
Malowane fale
Premium
Malowane odcienie szarości
Premium
Malowana szara struktura
Premium
Wrażenie wody malowanej
Premium
Malowanie strukturalne
Premium
Malowanie kwiatów
Premium
Struktura malarska
Premium
Malowanie odcieniami błękitu
Premium
Zielona abstrakcja
Premium
Malarstwo abstrakcyjne
Premium
Sztuka z konstrukcją
Premium
Kolorowy abstrakt
Premium
Niebieska struktura
Premium
Kolorowe paski farby
Premium
Ściana o szarej strukturze
Premium
Struktura malowana antracytamicznie
Premium
Struktura abstrakcyjna
Premium
Streszczenie w ruchu
Premium
Sortuj wg

Produkty 57

na stronę

Mondrian i picasso na ścianie?

Masz okazję, aby umieścić na swojej ścianie „prawdziwego” Mondriana lub Picassa. Ponieważ dzięki abstrakcyjnej tapecie z Fototapety możesz wybierać z dużej kolekcji fototapet ze sztuką abstrakcyjną, w tym wśród dzieł Mondriana i Picasso. Masz w głowie konkretne abstrakcyjne dzieło sztuki i nie ma go w naszej kolekcji? Daj nam znać, a nasz zespół projektowy poszuka odpowiedniego obrazu.

Gdy umieścisz już swoją abstrakcyjną tapetę na ścianie, możesz być pewien, że nie pozostanie ona niezauważona. Najciekawszą rzeczą w sztuce abstrakcyjnej jest to, że każdy widzi w niej coś innego, dlatego rozmowy zaczynają się same. Za pomocą kształtów, kolorów, kontrastów i rytmów powstają całe dzieła sztuki, od obrazów po rzeźby. Abstrakcja polega na uwidocznieniu podstawowych cech, a w mniejszym stopniu na przedstawianiu rzeczywistości. Jeśli chcesz mieć ścianę, o której się dyskutuje, wybierz abstrakcyjną tapetę.

Oczywiście możemy również wydrukować na fototapecie Twoje własne zdjęcia.

Abstrakcyjna fototapeta na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną fototapetę abstrakcyjną, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją abstrakcyjną fototapetę na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do nakładania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?