Tapeta abstrakcyjna

W abstrakcji pomija się wszystkie nieistotne informacje i drugorzędne aspekty, aby uwidocznić najbardziej podstawowe struktury. W rezultacie abstrakcyjne obiekty często są niefiguratywne. Może to skutkować nowoczesnym wyglądem i stylem. Zebraliśmy dla Ciebie kilka abstrakcyjnych tapet. Jeżeli na naszej liście nie ma żadnego obrazu, który przypadł Ci do gustu, wyślij nam swoje wymagania, a my wyszukamy dla Ciebie coś specjalnego. Oczywiście możemy również wydrukować na fototapecie Twoje własne zdjęcia.

 
Kolorowy dym
Sztuka z konstrukcją
Fale abstrakcyjne
Ustaw kierunek malejący

Produkty 40

Tapeta abstrakcyjna

MONDRIAN I PICASSO NA ŚCIANIE?

Masz okazję, aby umieścić na swojej ścianie „prawdziwego” Mondriana lub Picassa. Ponieważ dzięki abstrakcyjnej tapecie z Fototapety możesz wybierać z dużej kolekcji fototapet ze sztuką abstrakcyjną, w tym wśród dzieł Mondriana i Picasso. Masz w głowie konkretne abstrakcyjne dzieło sztuki i nie ma go w naszej kolekcji? Daj nam znać, a nasz zespół projektowy poszuka odpowiedniego obrazu.

Gdy umieścisz już swoją abstrakcyjną tapetę na ścianie, możesz być pewien, że nie pozostanie ona niezauważona. Najciekawszą rzeczą w sztuce abstrakcyjnej jest to, że każdy widzi w niej coś innego, dlatego rozmowy zaczynają się same. Za pomocą kształtów, kolorów, kontrastów i rytmów powstają całe dzieła sztuki, od obrazów po rzeźby. Abstrakcja polega na uwidocznieniu podstawowych cech, a w mniejszym stopniu na przedstawianiu rzeczywistości. Jeśli chcesz mieć ścianę, o której się dyskutuje, wybierz abstrakcyjną tapetę.

ABSTRAKCYJNA FOTOTAPETA NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną fototapetę abstrakcyjną, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją abstrakcyjną fototapetę na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?