Fototapeta do Pokoju Komputerowego

Czy masz w domu oddzielny pokój komputerowy lub miejsce, w którym pracujesz lub grasz w gry? Zrób ładny pokój komputerowy poprzez tapetowanie (część) ściany. To odgraniczy twój pokój komputerowy, tworząc porządek w twoim salonie. Jeśli pokój jest tylko dla nastolatka grającego, można wybrać pasującą tapetę z piękną grafiką.

Sprzedajemy tylko polarową tapetę. Jest to łatwe do zastosowania, nie kurczy się i prawie nie łże. Jeśli jesteś zmęczony swoją tapetą, możesz ją w mgnieniu oka usunąć.

Tygrys w dżungli
Plaster miodu 3D
Niebieski wodospad
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 107

Strona
Fototapeta do Pokoju Komputerowego

Tapeta komputerowa wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.