Tapeta dla dzieci

Śliczne i zabawne tapety do pokoju dziecięcego. Czy Twoje dziecko chciałoby mieć na ścianie serduszka, kaczki lub gwiazdki? Wybieraj spośród tapet dla dzieci wybranych dla Ciebie w naszym katalogu lub wydrukuj własne zdjęcie. Możemy także spersonalizować projekty, dodając na tapetę, na przykład imię Twojego dziecka. Jeśli chciałbyś umieścić na tapecie inne zdjęcie, niż to, które posiadamy w naszej kolekcji, daj nam znać. Mamy również wiele fototapet do pokoju dziecięcego. Tapety dla dzieci możesz szybko i łatwo zamówić online.

Fototapeta dla dzieciFototapeta dla dzieci
Moderne graffiti
Voetballen
Dżungla w odcieniach szarości
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-100 z 560

Tapeta dla dzieci

DZIECIĘCA TAPETA NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i wpisz wymiary swojej ściany. Za pomocą palca lub myszki wybierz te części zdjęcia, które chciałbyś zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również lustrzane odbicie zdjęcia lub zmienić jego kolor na czarno-biały.

Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po naklejeniu tapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali Twoją tapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki podałeś.

Kliknij „Pokaż pasy”, aby zobaczyć, na ile części podzielimy Twoją tapetę. Domyślnie rozmiar pasów wynosi 60 i 80 cm. Za dodatkową opłatą możesz jednak wybrać szersze pasy. Cena rośnie, ponieważ pakowanie i transport są droższe dla większych przesyłek.

WŁASNA PRODUKCJA I SZYBKA WYSYŁKA

Drukujemy fototapetę w jednym kawałku na drukarkach wielkoformatowych. Wzory zawsze płynnie się ze sobą łączą.

Używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje nadruk ostry jak brzytwa i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody.