Tapeta z obrazami

Na stronie Wallgroup.com mamy coś dla prawdziwych miłośników muzeów - tapety z najsłynniejszymi dziełami malarstwa. Oznacza to, że od teraz, każdego dnia, możesz cieszyć się swoim ulubionym obrazem bez konieczności odwiedzania muzeum. Dzięki tapecie z obrazem możesz cieszyć się swoim własnym Rembrandtem, Van Goghiem lub Vermeerem każdego dnia w swoim salonie, kuchni, przedpokoju lub sypialni. Przewiń naszą bogatą kolekcję tapet z obrazami lub prześlij nam własne zdjęcie.

Fototapety obrazyFototapety obrazy
Kurczęta i kaczki
Zimowy krajobraz w pobliżu Arnhem
Malowany kwiat migdałowca (Van Gogh)
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 164

Strona
Tapeta z obrazami

FOTOTAPETA Z NAJPIĘKNIEJSZYMI OBRAZAMI

Dziewczyna z perłą, Straż nocna czy pejzaż leśny. Są to doskonale znane arcydzieła, które obecnie można oglądać wyłącznie w muzeum. Wkrótce jednak mogą zawisnąć również na Twojej ścianie, drzwiach czy szafie - w przypadku naszych fototapet z obrazami jest to możliwe. A ponieważ na stronie Fototapety mamy tak dużą kolekcję tapet z obrazami, z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Wolisz sztukę abstrakcyjną, nowoczesną czy realistyczną?

TAPETA Z OBRAZAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z obrazem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z obrazem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

USATYSFAKCJONOWANY?

Jeśli usatysfakcjonował Cię rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?