• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z panoramą

Jeśli myślisz o panoramie, to prawdopodobnie pierwsze, co przychodzi Ci na myśl to panorama Nowego Jorku. Jego wieżowce, światła i Manhattan Bridge: obraz, który z pewnością zechcesz zawiesić na ścianie jako fototapetę. Ale równie pięknie wyglądają na fototapecie panoramy Dubaju, Szanghaju i Sydney. Wybieraj z naszej szerokiej kolekcji tapet panoramicznych i codziennie przeglądaj swoją ulubioną panoramę.

Sortuj wg

Produkty 37

na stronę
Tokio o zachodzie słońca
Manhattan Reflection
Designer
Fototapety Nowego Jorku w nocy
Skyline 3D
Niebieska linia horyzontu
Skyline of New York
Wielkie Jabłko z góry
Sydney na fototapetach
Panorama Nowego Jorku
Zachód słońca nad Paryżem
Skyline London z mostem Tower Bridge
Zachód słońca w Nowym Jorku
Nowy Jork Manhattan Skyline Manhattan
Dubaj
Nowy Jork
Park Centralny
Manhattan
Skyline Szanghaju
Golden Morning in SIngapore
NYC
Hazy Gotham
Empire State Building wieczorem
Designer
Chrysler Building w Nowym Jorku
Designer
Empire State Building z panoramą miasta
Designer
Empire State Building z Manhattanem
Designer
New York World Trade Center 1
Designer
Unforgettable 9-11
Designer
Widoki Nowego Jorku
Designer
Zachód słońca w Nowym Jorku
Designer
Nowy Jork
Designer
The Land of Coonectons 1: Over the Rainbow
Designer
Pale Blue
Designer
Linia brzegowa Manhattanu z falochronami
Designer
Londyn Skyline
Designer
Manhattan Skyline and Brooklyn Bridge
Designer
Skyline Seattle
Premium
Willemsbrug
Premium
Sortuj wg

Produkty 37

na stronę

Codzienny widok na panoramę z fototapetą z panoramą

Fototapeta z panoramą miasta sprawia, że każdego dnia poczujesz się jak w metropolii. Tapeta z panoramą daje efekt przestrzenności, dzięki czemu doskonale komponuje się w sypialni, pokoju studenckim czy gabinecie. Upewnij się, że inne ściany nie są zbyt zatłoczone, aby cała uwaga była skupiona na tapecie z panoramą. Aby uzyskać najlepszy efekt, możesz pozwolić, aby do reszty wnętrza wróciło wiele elementów lub kolorów tapety. Dzięki kilku drobnym korektom możesz całkowicie odmienić swój pokój.

Czy mogę użyć własnego zdjęcia na tapecie z panoramą?

Zrobiłeś ładne zdjęcie panoramy miasta podczas wycieczki i chciałbyś je umieścić na fototapecie? Na wszelki wypadek pozwól naszemu zespołowi projektantów sprawdzić swoje zdjęcie, dzięki czemu upewnisz się, że nadaje się ono również do fototapety. Jeśli okaże się, że Twoje zdjęcie nie jest odpowiedniej jakości, istnieje duża szansa, że w naszym banku zdjęć znajdziemy inne zdjęcie panoramy, będziesz mógł więc nadal cieszyć się ulubioną panoramą na fototapecie.

Tapeta z panoramą na zamówienie

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę z panoramą, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z panoramą na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?