• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z tramwajami

Dojazd tramwajem z Hagi na plażę w Scheveningen jest możliwy od 25 czerwca 1864 roku. Także dziś tramwaje są nadal bardzo powszechnie używane. Dzięki tramwajom unikasz korków, ale wciąż cieszysz się widokami podczas jazdy z miasta do miasta. Specjalnie dla miłośników tramwajów stworzyliśmy bogatą kolekcję fototapet z tramwajami. Od starego tramwaju konnego po żółte i czerwone tramwaje, które kursują po ulicach San Francisco. 

Sortuj wg

Produkty 11

na stronę
Sortuj wg

Produkty 11

na stronę

Od tramwaju konnego po tramwaj na fototapecie

Tramwaj powstał w drugiej połowie XIX wieku. W tramwaj konny zostały połączone różne środki transportu, takie jak omnibus czy szyny z rudy i pasów towarowych. Pierwszy tramwaj konny przejechał ulicami Nowego Jorku w 1832 w Manhattanie. Dopiero 32 lata później pierwszy tramwaj konny przejechał przez Holandię, na trasie między Hagą a Scheveningen. W kolejnych latach na ulice wjeżdżały tramwaje parowe, elektryczne i ekspresowe. Wszystkie te tramwaje znajdziesz w naszej kolekcji pięknych zdjęć i obrazów, które możesz wydrukować na fototapecie.

Wybierz tapetę z tramwajem na czarno-białym tle lub kolorowy tramwaj, który praktycznie wyskakuje z tapety.

Tapeta z tramwajem na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją ładną tapetę z tramwajami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z tramwajem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?