• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta ze wzorami dżungli

Wnieś do swojego domu trochę natury. Naklej na jedną lub więcej ścian w swoim pokoju fototapetę z dżunglą, lub wzorami dżungli i wyobraź sobie, że codziennie możesz przenosić się do dżungli. Wybieraj spośród tapet z tropikalnymi kwiatami po wzory ze zwierzętami dżungli. Na stronie Fototapety znajdziesz je wszystkie. Wybierz jeden ze wzorów z naszej kolekcji, wyślij nam swoje zdjęcie lub pozwól sobie pomóc w wyborze odpowiedniego wzoru.

Sortuj wg

Produkty 63

na stronę
Pantery w dżungli
Designer Collection
Lemonwalls
Skradająca się pantera
Designer Collection
Lemonwalls
Wzór pantery
Designer Collection
Lemonwalls
Palmy i pantery
Designer Collection
Lemonwalls
Zwierzęta wśród palm
Designer Collection
Lemonwalls
Zwierzęta wśród palm taupe
Designer Collection
Lemonwalls
Sortuj wg

Produkty 63

na stronę

Tapeta ze wzorami dżungli jest modna!

Odkryj dżunglę wraz z unikalnymi wzorami tapet z dżunglą. Poszukaj egzotycznych zwierząt na tapecie lub wybierz klimatyczny wzór z liśćmi dżungli. Oferujemy tapety flizelinowe z możliwością wyboru różnych wzorów z motywem dżungli. Wzory można wydrukować na tapecie w różnych rozmiarach. Czy masz specjalny wzór dżungli, który chciałbyś umieścić na swojej tapecie? Daj nam znać, a nasz zespół projektowy zabierze się do pracy.

Dżungla ma kilka elementów, które połączone ze sobą tworzą tapetę z pięknym wzorem. Na przykład wzory z liśćmi i zwierzętami nadają się szczególnie do salonów i sypialni. W tej chwili wzory tapet z dżunglą są niesamowicie modne. Liście na tapecie nadają stylowy, nowoczesny klimat, z kolei świeża zieleń rozjaśni każde wnętrze! Możesz też wybrać wzór ze zwierzętami, takimi jak małpy, lamparty lub tygrysy. Te ilustrowane wzory z motywem dżungli świetnie sprawdzą się również jako tapeta do pokoju dziecięcego. Motyw dżungli możesz wykorzystać żywiołowo lub subtelnie w pozostałej części swojego wnętrza.

Tapeta ze wzorem dżungli na wymiar

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę ze wzorem dżungli, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij zdjęcie, wybierz rozmiar ściany i za pomocą palca lub myszki zaznacz tę część zdjęcia, którą chcesz wydrukować. Możesz wybrać lustrzane odbicie obrazu lub zmienić jego kolor na czarno-biały.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje niesamowitą ostrość wydruku i jest łatwa w naklejaniu. Wykorzystywane przez nas tusze są bezzapachowe i tworzone na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu tapety będziesz mógł odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali Twoją tapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki podałeś przy zamówieniu. Pamiętaj jednak, że ściany nigdy nie są w 100% proste.

Akcesoria do tapet

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić swoją tapetę od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam znać! Wyślij nam zdjęcie Twojej ściany lub podziel się nim z nami w mediach społecznościowych.