• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta ze wzorami dżungli

Wnieś do swojego domu trochę natury. Naklej na jedną lub więcej ścian w swoim pokoju fototapetę z dżunglą, lub wzorami dżungli i wyobraź sobie, że codziennie możesz przenosić się do dżungli. Wybieraj spośród tapet z tropikalnymi kwiatami po wzory ze zwierzętami dżungli. Na stronie Fototapety znajdziesz je wszystkie. Wybierz jeden ze wzorów z naszej kolekcji, wyślij nam swoje zdjęcie lub pozwól sobie pomóc w wyborze odpowiedniego wzoru.

Sortuj wg

Produkty 54

na stronę
Liście palmowe i monstera
Wzór z palmami
Drzewa palmowe wzór
Pantery i papugi
Zielone liście palmy
Kolorowe zwierzęta wzór
Dzikie zwierzęta egzotyczne
Różne zielone liście
Kobry i tygrysy
Jaguary między orchideami
Żyrafy
Lampart między liśćmi
Gepard między drzewami
Różne liście
Żurawie i tygrysy
Tropikalne kolorowe ptaki
Żółte i różowe orchidee
Zielone liście ilustracja
Tropikalne liście akwarelowe
Tukan i papuga
Tygrysy, liście i kwiaty
Tropikalne drzewa akwarelowe
Niebieskie i zielone liście palmy
Luksusowe liście bananowca
Wzór lwów
Liście tropikalne
Niebieskie liście tropikalne
Tropikalny wzór liści
Tropikalne dzikie zwierzęta
Liście tropikalne z małpami
Hibiskus tropikalny
Wzór palmy
Tropikalne liście palm i bananów
Tropikalny tukan i papuga
Tropikalny Tukan
Tropikalny różowy flaming
Egzotyczne rośliny dżungli
Tropikalne orchidey
Tropikalny bukiet
Rośliny tropikalne, kwiaty i ptaki
Wzór lamparta na czarnym tle.
Gepard między liśćmi tropikalnymi
Koalas na bambusie
Zebry między liśćmi palmowymi
Liście tropikalne
Malowane liście palmowe
Kaktusy z kwiatami
Różowe flamingo z niebieskim wzorem liści palmowych
Zwierzęta wśród palm taupe
Designer Collection
Lemonwalls
Zwierzęta wśród palm
Designer Collection
Lemonwalls
Palmy i pantery
Designer Collection
Lemonwalls
Wzór pantery
Designer Collection
Lemonwalls
Skradająca się pantera
Designer Collection
Lemonwalls
Pantery w dżungli
Designer Collection
Lemonwalls
Sortuj wg

Produkty 54

na stronę

Tapeta ze wzorami dżungli jest modna!

Odkryj dżunglę wraz z unikalnymi wzorami tapet z dżunglą. Poszukaj egzotycznych zwierząt na tapecie lub wybierz klimatyczny wzór z liśćmi dżungli. Oferujemy tapety flizelinowe z możliwością wyboru różnych wzorów z motywem dżungli. Wzory można wydrukować na tapecie w różnych rozmiarach. Czy masz specjalny wzór dżungli, który chciałbyś umieścić na swojej tapecie? Daj nam znać, a nasz zespół projektowy zabierze się do pracy.

Dżungla ma kilka elementów, które połączone ze sobą tworzą tapetę z pięknym wzorem. Na przykład wzory z liśćmi i zwierzętami nadają się szczególnie do salonów i sypialni. W tej chwili wzory tapet z dżunglą są niesamowicie modne. Liście na tapecie nadają stylowy, nowoczesny klimat, z kolei świeża zieleń rozjaśni każde wnętrze! Możesz też wybrać wzór ze zwierzętami, takimi jak małpy, lamparty lub tygrysy. Te ilustrowane wzory z motywem dżungli świetnie sprawdzą się również jako tapeta do pokoju dziecięcego. Motyw dżungli możesz wykorzystać żywiołowo lub subtelnie w pozostałej części swojego wnętrza.

Tapeta ze wzorem dżungli na wymiar

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę ze wzorem dżungli, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij zdjęcie, wybierz rozmiar ściany i za pomocą palca lub myszki zaznacz tę część zdjęcia, którą chcesz wydrukować. Możesz wybrać lustrzane odbicie obrazu lub zmienić jego kolor na czarno-biały.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje niesamowitą ostrość wydruku i jest łatwa w naklejaniu. Wykorzystywane przez nas tusze są bezzapachowe i tworzone na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu tapety będziesz mógł odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali Twoją tapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki podałeś przy zamówieniu. Pamiętaj jednak, że ściany nigdy nie są w 100% proste.

Akcesoria do tapet

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić swoją tapetę od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam znać! Wyślij nam zdjęcie Twojej ściany lub podziel się nim z nami w mediach społecznościowych.