Fototapeta z dżunglą

W dżungli żyją piękne, dzikie zwierzęta, takie jak małpy, słonie, żyrafy i flamingi. Nie spotkasz tych zwierząt na co dzień i z tego powodu dobrze jest móc je oglądać na swojej tapecie. Posiadamy tapety z dżunglą z różnymi zwierzętami. Jeśli wybierzesz wzór tapety z dżunglą, otrzymasz od nas przykładowy wydruk, który wykonamy, zanim zaczniemy produkować tapetę, abyś mógł zobaczyć, jak duże zwierzęta pojawią się na Twojej ścianie.

 
Kolorowa dżungla z zwierzętami
Skupiony lampart
Dzikie zwierzęta w dżungli
Ustaw kierunek malejący

Produkty 94

Or choose from one of the following themes
Fototapeta z dżunglą

ZWIERZĘTA Z DŻUNGLI NA TWOJEJ TAPECIE

Naklejanie fototapety na ścianę jest łatwe i możesz zrobić to samodzielnie. Z naszą fototapetą z dżunglą możesz wybierać spośród różnych zwierząt dżungli. Te imponujące zwierzęta żyjące w dżungli z pewnością zrobią wrażenie na każdym, kto wejdzie do Twojego pokoju. Jeśli chcesz, aby Twój salon lub sypialnia również miały na ścianie wyjątkową tapetę z dżunglą, w naszej kolekcji znajdziesz ich mnóstwo.

Masz w głowie fajny pomysł lub zobaczyłeś gdzieś tapetę ze zwierzętami w dżungli, którą chciałbyś umieścić na ścianie? Daj nam znać, a nasz zespół wyszuka odpowiednie zdjęcie na tapetę i oczywiście otrzymasz od nas najlepszą cenę. Ta usługa jest niezobowiązująca!

TAPETA ZE ZWIERZĘTAMI Z DŻUNGLI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z dżunglą, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z dżunglą na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzory idealnie się ze sobą łączą.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?