Fototapeta z dżunglą

W dżungli żyją piękne, dzikie zwierzęta, takie jak małpy, słonie, żyrafy i flamingi. Nie spotkasz tych zwierząt na co dzień i z tego powodu dobrze jest móc je oglądać na swojej tapecie. Posiadamy tapety z dżunglą z różnymi zwierzętami. Jeśli wybierzesz wzór tapety z dżunglą, otrzymasz od nas przykładowy wydruk, który wykonamy, zanim zaczniemy produkować tapetę, abyś mógł zobaczyć, jak duże zwierzęta pojawią się na Twojej ścianie.

 
Tropical Chimpanzee
Panda
Jungle Snake
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 81

Fototapeta z dżunglą

ZWIERZĘTA Z DŻUNGLI NA TWOJEJ TAPECIE

Naklejanie fototapety na ścianę jest łatwe i możesz zrobić to samodzielnie. Z naszą fototapetą z dżunglą możesz wybierać spośród różnych zwierząt dżungli. Te imponujące zwierzęta żyjące w dżungli z pewnością zrobią wrażenie na każdym, kto wejdzie do Twojego pokoju. Jeśli chcesz, aby Twój salon lub sypialnia również miały na ścianie wyjątkową tapetę z dżunglą, w naszej kolekcji znajdziesz ich mnóstwo.

Masz w głowie fajny pomysł lub zobaczyłeś gdzieś tapetę ze zwierzętami w dżungli, którą chciałbyś umieścić na ścianie? Daj nam znać, a nasz zespół wyszuka odpowiednie zdjęcie na tapetę i oczywiście otrzymasz od nas najlepszą cenę. Ta usługa jest niezobowiązująca!

TAPETA ZE ZWIERZĘTAMI Z DŻUNGLI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z dżunglą, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z dżunglą na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzory idealnie się ze sobą łączą.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?