• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z kwitnącymi drzewami

Tapeta z kwitnącymi drzewami przyciąga wzrok w każdym wnętrzu, a jednocześnie tworzy wrażenie przestrzeni dzięki łagodnym, przyjemnym i spokojnym kolorom. W Wallgroup.com uwielbiamy tapety z kwitnącymi drzewami, które nadają pomieszczeniu marzycielski efekt, ze względu na swój subtelny i niepowtarzalny wygląd oraz piękną symbolikę.
Sortuj wg

Produkty 60

na stronę
Blooming Blossom
Designer Collection
Sir Edward
Kwiat w słońcu
Premium
Gałąź kwitnąca w rozkwicie
Premium
Kwiat hiszpański
Premium
Zbliżenie kwiatu gruszki
Premium
Cherry blossoms around the Jefferson Memorial
Designer Collection
Gałąź kwiatowa
Premium
Kwiat z błękitem nieba
Premium
Kwiat migdałowca w słońcu
Designer Collection
Kwitnące drzewa
Premium
Gałęzie kwiatów wiśni
Designer Collection
Kwitnące gałęzie w kwiatach
Premium
Zbliżenie kwiatu
Designer Collection
Blossoms
Designer Collection
Różowy kwiat na tle błękitnego nieba
Premium
Rozkwitające kwiaty od dołu
Designer Collection
Kwiatki
Designer Collection
Magnolie
Designer Collection
Lekka mieszanka kwiatowa
Designer Collection
Immortal Love..
Designer Collection
Kwiaty w stylu vintage
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 60

na stronę

Tapeta z kwitnącymi drzewami w wielu kolorach

Chociaż kwiaty na drzewach są zwykle białe lub różowe, możesz u nas zamówić tapetę z kwitnącymi drzewami w różnych kolorach. Posiadamy tapetę z kwitnącymi drzewami w jasnych kolorach, kolorach vintage oraz retro. W naszym katalogu mamy też tapetę z białymi kwiatami na jasnym, niebieskim niebie oraz zbliżenie na jasne, wiosenne kwiaty na drzewach. Paleta kolorów pięknych tapet, które możesz u nas kupić, jest ogromna, od białego po różowy i od fioletowego po niebieski. Dzięki temu zawsze znajdziesz coś, co będzie pasowało do Twojego gustu i stylu wnętrza.

Znajdziesz u nas szeroki wybór fototapet z kwitnącymi drzewami, takich jak tapeta z kwitnącym migdałowcem, tapetę z kwiatami wiśni i fototapetę z chińskimi kwiatami.

Symbolika fototapety z kwitnącym drzewem

Niezależnie od tego, czy wybierzesz tapetę z kwitnącym migdałowcem, chiński kwiat lub japońską wiśnię, będzie ona symbolizowała życie lub ściślej mówiąc cykl życia, od narodzin, życie, śmierć i odrodzenie. Dzięki kilku pasom tapety z kwitnącym drzewem w swoim domu możesz codziennie przypominać sobie, że podobnie jak okres kwitnienia, życie jest bardzo krótkie - z tego powodu warto cieszyć się z nim w pełni. Japończycy dali dobry przykład, świętując co roku początek okresu kwitnienia. Kto wie, może i Ty będziesz mógł świętować ze swoją kwitnącą tapetą!

Kwitnąca tapeta na zamówienie

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwitnącym drzewem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwitnącym drzewem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?