Fototapeta z kwitnącymi drzewami

Tapeta z kwitnącymi drzewami przyciąga wzrok w każdym wnętrzu, a jednocześnie tworzy wrażenie przestrzeni dzięki łagodnym, przyjemnym i spokojnym kolorom. W Wallgroup.com uwielbiamy tapety z kwitnącymi drzewami, które nadają pomieszczeniu marzycielski efekt, ze względu na swój subtelny i niepowtarzalny wygląd oraz piękną symbolikę. Znajdziesz u nas szeroki wybór fototapet z kwitnącymi drzewami, takich jak tapeta z kwitnącym migdałowcem, tapetę z kwiatami wiśni i fototapetę z chińskimi kwiatami.

 
Kwiat fototapety
Kwitnienie na wiosnę
Gałąź kwitnąca w zbliżeniu
Ustaw kierunek malejący

Produkty 57

Fototapeta z kwitnącymi drzewami

TAPETA Z KWITNĄCYMI DRZEWAMI W WIELU KOLORACH

Chociaż kwiaty na drzewach są zwykle białe lub różowe, możesz u nas zamówić tapetę z kwitnącymi drzewami w różnych kolorach. Posiadamy tapetę z kwitnącymi drzewami w jasnych kolorach, kolorach vintage oraz retro. W naszym katalogu mamy też tapetę z białymi kwiatami na jasnym, niebieskim niebie oraz zbliżenie na jasne, wiosenne kwiaty na drzewach. Paleta kolorów pięknych tapet, które możesz u nas kupić, jest ogromna, od białego po różowy i od fioletowego po niebieski. Dzięki temu zawsze znajdziesz coś, co będzie pasowało do Twojego gustu i stylu wnętrza.

SYMBOLIKA FOTOTAPETY Z KWITNĄCYM DRZEWEM

Niezależnie od tego, czy wybierzesz tapetę z kwitnącym migdałowcem, chiński kwiat lub japońską wiśnię, będzie ona symbolizowała życie lub ściślej mówiąc cykl życia, od narodzin, życie, śmierć i odrodzenie. Dzięki kilku pasom tapety z kwitnącym drzewem w swoim domu możesz codziennie przypominać sobie, że podobnie jak okres kwitnienia, życie jest bardzo krótkie - z tego powodu warto cieszyć się z nim w pełni. Japończycy dali dobry przykład, świętując co roku początek okresu kwitnienia. Kto wie, może i Ty będziesz mógł świętować ze swoją kwitnącą tapetą!

KWITNĄCA TAPETA NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwitnącym drzewem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwitnącym drzewem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?