• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta ze schodami

Naklej fototapetę na schodach lub umieść klatkę schodową na fototapecie. Możesz zrobić jedno i drugie. Drukujemy dla Ciebie najbardziej okazałe, odważne lub upiorne schody na tapecie flizelinowej. Dzięki rzeźbionym schodom znajdującym się pośrodku natury stworzysz w swoim domu zupełnie inną atmosferę, niż tę, którą dają np. betonowe schody w starym sanatorium. Wolisz naturę czy klimat industrialny?

Sortuj wg

Produkty 25

na stronę
Rzym o poranku
Piazza Venezia
Piazza de Spagna
Schody 3D
Schody w lesie
Wąskie schody na Malcie
Designer
Monument Valley
Designer
Budynek w Rzymie
Designer
Rzym
Designer
Cichy wieczór na Montmartre
Designer
Słynne schody na Montmartre
Designer
Dziedziniec we Włoszech
Premium
Stare schody i szyb windowy
Premium
Stary szyb windowy ze schodami
Premium
Stairs
Designer
Tajemnica
Designer
Stopniowo schody w barakach
Designer
Czerwona poręcz hotelowa
Designer
Klatka schodowa
Designer
Głębokość
Designer
Sanatorium na schody
Designer
Pianino w starym sanatorium
Designer
Zielone drzwi
Designer
Budownictwo przemysłowe
Designer
Stare sanatorium
Designer
Sortuj wg

Produkty 25

na stronę

Chcesz pójść o krok dalej z wyborem swojej fototapety? Wybierz naszą fototapetę ze schodami. W naszej bogatej kolekcji tapet ze schodami znajdziesz wzory pasujące do każdego wnętrza. Wybierz schody, z których możesz zobaczyć widok podczas schodzenia lub rzut na klatkę schodową, z której ujrzysz swój ostateczny cel. Niezależnie od wybranej tapety, zawsze będziesz o krok do przodu z wyborem.

Tapeta ze schodami na zamówienie

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę ze schodami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę ze schodami na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?