Tapeta industrialna

Industrialne wnętrze charakteryzuje się szorstkim, stonowanym i chłodnym wyglądem. W takim wnętrzu korzysta się z używanych, nieprzetworzonych materiałów, na których mógł odbić się upływ czasu. Dobrym przykładem jest rdza, cegły, zwietrzałe drewno, metal i przedmioty przemysłowe. Fototapeta o industrialnym wyglądzie w znacznym stopniu przyczynia się do eleganckiego i wytrzymałego wnętrza. Wybierz jedno z poniższych zdjęć lub wyślij nam własne zdjęcie. Jeśli chcesz, abyśmy poszukali zdjęcia odpowiadającego Twoim konkretnym życzeniom, daj nam znać. Tapetę przemysłową możesz łatwo zamówić online.

Fototapeta przemysłowaFototapeta przemysłowa
Silnik
Niebieskie drzwi
Opuszczona fabryka
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 116

Strona
Or choose from one of the following themes
Tapeta industrialna

Twarde, szorstkie i stonowane. W tych słowach można opisać industrialne wnętrze. Możesz rozpoznać ten styl po charakterystycznych surowcach, takich jak zwietrzałe drewno rusztowań, gruby metal lub czyste cegły. Oprócz mebli, podłóg i belek elementy te można znaleźć również w fototapecie przemysłowej. W ten sposób wzmocnisz już istniejącą podstawę i uzupełnisz swoje industrialne wnętrze. Zapoznaj się z naszą ofertą tapet przemysłowych i wybierz tę, która najbardziej przypadnie Ci do gustu.

INDUSTRIALNA FOTOTAPETA WE WSZYSTKICH KSZTAŁTACH I ROZMIARACH

Od starego budynku fabrycznego po charakterystyczne mury miejskie i most kolejowy wykonany z metalu. W naszej kolekcji posiadamy fototapety we wszystkich kształtach i rozmiarach. Pomyśl o zdjęciach zrujnowanej klatki schodowej, opuszczonej stacji lub dawnego hangaru lotniczego. Ale też o pięknych zbliżeniach na złotą konstrukcję, starych fabrycznych oknach czy bloku silnika. Posiadamy nie tylko kolorowe nadruki, ale również czarno-białe fototapety przemysłowe. Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, dzięki tej przemysłowej fototapecie z pewnością wyniesiesz swoje wnętrze na wyższy poziom.

TAPETA INDUSTRIALNA DO KAŻDEGO POKOJU

Industrialny wygląd znamy głównie ze studiów o miejskim charakterze, na przykład na Brooklynie w Nowym Jorku lub w sercu Amsterdamu. Ale możesz stworzyć go wszędzie za pomocą tapet przemysłowych. Niezależnie od tego, czy mieszkasz na wsi, czy w dużym mieście - wytapetuj swój salon w industrialny sposób, naklej industrialną tapetę w sypialni lub nadaj swojemu przedpokojowi mocniejszy wygląd. To wszystko jest możliwe. Ten rodzaj okładziny ściennej nadaje się do wszystkich pomieszczeń i ścian. Nie tylko dlatego, że personalizujemy nasze fototapety - także te przemysłowe.

 

TAPETA PRZEMYSŁOWA NA ZAMÓWIENIE

Po wybraniu swojej pięknej tapety przemysłowej możesz łatwo zamówić ją online. Po otrzymaniu zamówienia od razu zabierzemy się za tworzenie tapety. Drukujemy Twoje tapety przemysłowe na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie się ze sobą łączą.

Jako tapetę stosujemy wyłącznie tapety flizelinowe niezawierające PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Użyte tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Drukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety, ponieważ ściany nie zawsze są idealnie proste. Dlatego fototapeta jest drukowana o 10 cm szerzej i wyżej. Po tapetowaniu zbędne części należy odciąć. Odznacz tę opcję, aby tapeta była wydrukowana dokładnie według podanego przez Ciebie rozmiaru.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia będziesz mógł od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może zechcesz przesłać nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnić je w mediach społecznościowych?