• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Bezzapachowe i przyjazne dla środowiska tapety flizelinowe

Trwała fototapeta bez PCV i bez szkodliwych wpływów na środowisko.

Jest dla nas niezwykle ważne, aby nasze produkty spełniały wszystkie najnowsze normy środowiskowe. Wspólnie z ekspertami opracowaliśmy trwałą i przyjazną dla środowiska tapetę flizelinową, która spełnia nasze wysokie standardy jakości.

Trwała tapeta flizelinowa

Zdrowe środowisko pozytywnie wpływa na nasze życie. Jest ono bardzo ważne dla nas i dla naszej firmy. Z tego powodu drukujemy tylko tapety bez PCV. Nasza tapeta flizelinowa posiada warstwę podkładową wykonaną z flizeliny, warstwa wierzchnia zrobiona jest z papieru. Nasza fototapeta jest biodegradowalna.

Nasze tapety flizelinowe nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Etykiety do ekologicznego druku fototapet

Bez PCV, z certyfikatem FSC

Drukowane przez nas tapety są bezwonne, dlatego unikniesz nieprzyjemnych zapachów. Flizelinowe tapety nie posiadają PCV, a tkanina posiada certyfikat FSC. Certyfikat FSC oznacza, że firma, która produkuje tapety flizelinowe, dba o zrównoważoną gospodarkę leśną.

Nasze tapety flizelinowe spełniają europejską normę (EN 13501-1: 2007) dotyczącą bezpieczeństwa przeciwpożarowego i nową normę dotyczącą emisji LZO. LZO to zbiorcza nazwa substancji łatwo odparowujących substancji, które są obecne w naszym środowisku. Substancje te istniały od zawsze, ale od niedawna istnieje dla nich standard w kontekście budownictwa przyjaznego środowisku. Nasza tapeta flizelinowa posiada najlepszą klasę emisji A+.

Tusze z technologią lateksu na bazie wody.

Nasze fototapety drukujemy na lateksowych drukarkach HP Latex, które posiadają wszystkie certyfikaty świadczące o braku ich negatywnego wpływu na środowisko. Tusze są wyprodukowane na bazie wody, dzięki czemu nie wydzielają szkodliwych oparów i stężeń w powietrzu. Atramenty lateksowe zapewniają bezwonne wydruki, które można umieszczać w miejscach, w których nie można stosować wydruków solwentowych, takich jak sale medyczne i szkoły. Nasza drukarka HP Latex posiada rejestrację EPEAT Bronze, co oznacza, że ​​ma mniejszy negatywny wpływ na środowisko. Status rejestracji w poszczególnych krajach można znaleźć na stronie epeat.net.

Ceryfikat UL Ecologo dla tuszy lateksowych

Tusze HP Latex posiadają certyfikat UL ECOLOGO®. Certyfikat UL 2801 potwierdza, że tusz spełnia listę kryteriów z wieloma cechami opartymi na uwzględnieniu cyklu życia dla dobrostanu ludzi i środowiska (zobacz więcej na ul.com/EL). Certyfikat UL GREENGUARD GOLD zgodnie z UL 2818 stwierdza, że tusze są certyfikowane zgodnie ze standardami UL GREENGUARD dla niskiej emisji chemikaliów do powietrza w pomieszczeniach podczas produkcji (dowiedz się więcej na stronie ul.com/gg lub greenguard.org).

Trwała fototapeta

Wnętrza i wyposażenie od wielu lat przykuwają naszą uwagę. Przyjemne środowisko do życia i pracy ma ogromne znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia. Nasze produkty zostały opracowane w taki sposób, aby pasowały do ​​wyposażenia i dekoracji domów i firm bez szkody dla przyszłych pokoleń. Tapeta flizelinowa jest laminowana i nadaje się do różnych powierzchni. W przypadku tapet flizelinowych niezawierających PCV przed montażem na ścianie należy umieścić klej do tapet, który jest odpowiedni do tapet flizelinowych. Tapeta flizelinowa jest kilka razy mocniejsza niż tradycyjna tapeta papierowa, dzięki czemu jest trwalsza.

Nadają się do placówek edukacyjnych i opiekuńczych

Certyfikat GREENGUARD to norma, która klasyfikuje materiały niskoemisyjne. Takie certyfikaty posiadają nasze tusze, dlatego nasze fototapety nadają się do pomieszczeń, w których spędzają czas dzieci i dorośli – zarówno do domów, placówek opiekuńczych, szkół, jak i innych instytucji przeznaczonych do opieki nad dziećmi.

Milieuvriendelijk fotobehang
Fototapety dla szkół przyjazne środowisku