• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Oto jak wyślemy Ci Twoją fototapetę

Pospiesz się! Twoje zamówienie zostanie dostarczone za kilka dni.

W Fototapety robimy wszystko co w naszej mocy, aby dostarczyć Twoje zamówienie tak szybko jak to możliwe do Twojego domu. W tym celu korzystamy z różnych opcji transportu i dostawy. A czy naprawdę Ci się spieszy? Uwielbiamy wyzwania!

Własna produkcja, szybka dostawa

Ponieważ cały proces produkcji odbywa się u nas i tworzymy ją pod naszym kierownictwem, możemy błyskawicznie przystąpić do realizacji Twojego zamówienia. W momencie, gdy otrzymujemy zamówienie, od razu je sprawdzamy, a następnie wysyłamy prosto do naszego zespołu produkcyjnego.

Zamówienia są zbierane i łączone o różnych porach dnia. Nasz system obliczy najbardziej efektywny układ fototapety, aby zminimalizować ilość ewentualnych odpadów resztkowych, a każde zamówienie mogło być wysłane na czas.

Po wydrukowaniu cała rolka z dziesiątkami wydruków jest przenoszona na stół do cięcia, na którym tapeta flizelinowa zostaje przycięta za pomocą lasera.

W większości przypadków fototapeta, która została zamówiona w dni robocze, jest drukowana, przycinana i gotowa do wysyłki tego samego dnia. Fototapeta zostanie przekazana przewoźnikowi w zależności od wybranego sposobu dostawy lub daty wysyłki.

Twoja fototapeta w 3-5 dni robocze*

Nasz standardowy czas wysyłki to 3-5 dni robocze od momentu dokonania płatności. Jeśli nie otrzymałeś swojego zamówienia po 5 dniach roboczych, bardzo możliwe, że coś poszło nie tak podczas procesu produkcji lub wysyłki. Skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy co dzieje się z Twoim zamówieniem.

* to średni czas dostawy naszych zamówień na podstawie ostatnich 3 miesięcy. Jest on w dużej mierze uzależniony od przewoźników, dlatego nie możemy zagwarantować wcześniej wspomnianego czasu dostawy, a klienci nie mogą dochodzić z tego tytułu żadnych praw.

Błyskawiczna dostawa

Jeżeli zamówienie wymaga pilnej dostawy, daj nam o tym znać w zamówieniu. O ile będzie to możliwe, Twoje zamówienie otrzyma odpowiedni priorytet. Zalecamy, abyś skontaktował się z naszą obsługą klienta telefonicznie, ponieważ nasi pracownicy mają pełen wgląd w produkcję i mogą podać Ci najbardziej aktualne informacje. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym rozczarowaniom.

Koszty wysyłki

Koszty wysyłki na terenie Polski wynoszą 49,00 zł za zamówienie. Wszystkie paczki są wysyłane z kodem śledzenia, abyś mógł śledzić swoje zamówienie.

Wybór miejsca odbioru

W większości krajów staramy się korzystać z lokalnych miejsc odbioru w urzędach pocztowych. Dzięki temu nie musisz siedzieć w domu czekając na kuriera – zamiast tego, możesz wybrać miejsce, pod którym będzie czekała na Ciebie Twoja paczka. Te lokalizacje często posiadają długie godziny otwarcia, a niektóre są otwarte także w niedzielę. Ta opcja jest dostępna wyłącznie w niektórych krajach.

Wysyłka na cały świat

Fototapety dostarcza przesyłki w Europie i w Stanach Zjednoczonych, a na życzenie także do innych krajów świata. Dostawy do innych krajów poza tymi znajdującymi się na poniższej liście, są możliwe na życzenie klienta. Wysyłamy nasze produkty, korzystając z usług takich przewoźników jak UPS lub DPD. Wszystkie wysłane przez nas paczki są śledzone i otrzymują specjalny kod, dlatego możesz sprawdzać status swojego zamówienia. Jeśli zaznaczysz to podczas dokonywania płatności, możesz również wybrać punkt dostawy.

Przesyłki międzynarodowe

Jako marka Fototapety dostarczamy nasze fototapety na całym świecie. Wysyłka do innych krajów jest możliwa na życzenie lub możliwe jest złożenie zamówienia za pośrednictwem naszych innych sklepów: