• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z tulipanami

Wprowadź wiosnę do swojego domu dzięki tapecie z tulipanami. Nasza fototapeta z tulipanami nada Twojemu wnętrzu świeży wygląd i zapewnia dużą dawkę koloru w Twoim domu, biurze lub firmie. Każda przestrzeń jest warta odświeżenia: zapomnij o białych ścianach i ożyw swoje wnętrze dzięki tapecie z tulipanami. 

Sortuj wg

Produkty 41

na stronę
Różowe tulipany
Designer Collection
Białe tulipany
Designer Collection
Rokokowe tulipany
Designer Collection
Trzy rokokowe tulipany
Designer Collection
Trzy tulipany
Designer Collection
Kolorowe tulipany na polu
Designer Collection
Skrzyżowane tulipany
Designer Collection
Tulipfield
Designer Collection
Złote Tulipany
Premium
Zbliżenie na różowe tulipany
Designer Collection
Pole tulipanów o wschodzie słońca
Premium
Tulipan i mak, Willem van Leen
Rijksmuseum
Sortuj wg

Produkty 41

na stronę

Fototapeta z tulipanami tworzy atmosferę

Tapeta z tulipanem wprowadza przyjemną atmosferę i tworzy zabawny efekt. Możesz go wzmocnić, umieszczając podobne nadruki we wnętrzu również w innych miejscach. Umieść na stole bukiet z prawdziwymi tulipanami, na sofie połóż ozdobną poduszkę z nadrukiem tulipanów lub zawieś lampę z tulipanami. Przedłużysz dzięki temu linię w swoich akcesoriach i zyskasz pewność, że wszystko do siebie pasuje, tworząc spokojny i jednolity obszar we wnętrzu. Możesz to również zrobić nieco subtelniej, używając do dekoracji wyłącznie kolorów, które występują na tapecie z tulipanami.

W naszej kolekcji, mamy na przykład tapetę z pięknym polem kwiatów pełnym fioletowych tulipanów o wschodzie słońca oraz tapetę z różowo-żółtych tulipanów na miętowo-zielonym tle.

Tapeta z tulipanem do każdego wnętrza

Tapeta z tulipanami doskonale pasuje do każdego wnętrza, ale szczególnie dobrze sprawdza się w połączeniu ze stylem romantycznym, boho i marzycielskim. Świetnie wygląda w sypialni, jadalni lub biurze. Tapeta flizelinowa z tulipanami świetnie sprawdzi się również na przykład w herbaciarni, salonie kosmetycznym czy szkole jogi. Tulipany emanują spokojem i energią. Te wesołe kwiaty symbolizują wiosnę, a tym samym nowy początek. Nowy początek to z kolei dobry nastrój. Zanim się zorientujesz, dzięki nowej tapecie z tulipanami będziesz mieć w swoim otoczeniu wiosnę przez cały rok!

Tapeta z tulipanami na wymiar

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwiatowym wzorem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwiatowym wzorem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?