• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z piłką nożną

Jesteś kibicem piłki nożnej? Zdobądź piłkarską tapetę i stwórz piękny pokój kibica piłki nożnej. Niech Twój pokój zmieni się w stadion piłkarski. Możesz także wytapetować cały pokój piłkami lub podobiznami piłkarzy. Jeśli oglądasz piłkę nożną w telewizji, możesz nawet zdecydować się na stworzenie pokoju w domu całkowicie w klimacie piłki nożnej. Możesz tam oglądać piłkę nożną ze znajomymi! 

Sortuj wg

Produkty 45

na stronę
Sortuj wg

Produkty 45

na stronę

Tapeta z piłką nożną na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę, możesz łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj wymiary swojej ściany. Wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz też wybrać obraz w odbiciu lustrzanym lub czarno-biały. Dookoła standardowo drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu zbędne części należy odciąć. Odznacz tę opcję, aby tapeta została wydrukowana dokładnie w odpowiednim rozmiarze.

Zaznacz „Pokaż pasy”, aby zobaczyć, na ile części zostanie przycięta Twoja tapeta. Domyślnie szerokość wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można wybrać większe uderzenia. Ta cena jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowania są wyższe w przypadku większych opakowań.

Wybierz swój wydruk i łatwo go zamów online. Szukasz innego nadruku? Daj nam znać.

Własna produkcja i szybka wysyłka

Fototapety drukujemy w jednym kawałku na drukarkach wielkoformatowych. W efekcie wzory zawsze doskonale do siebie pasują.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?