• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Wzorzysta tapeta

W naszej kolekcji posiadamy bogatą ofertę wzorów. Na przykład, zgromadziliśmy wyjątkowe wzory do pokoju dzieci i niemowląt. Znajdziesz u nas także duży wybór wzorów, które dopasujesz do różnych motywów. Najpopularniejsze z nich to obecnie wzory dżungli z liśćmi lub zwierzętami.

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 443

na stronę
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 443

na stronę

Jednolite wzory, tak szerokie i wysokie, jak zechcesz. Niezależnie od tego, czy wolisz ziarna kawy, kropki, liście, ptaki czy kwiaty, w naszej kolekcji mamy piękne fototapety z wieloma różnymi wzorami. Zaletą tapet ze wzorami jest to, że określony obraz powraca raz po raz i można drukować go w dowolnej szerokości i wysokości. Większość tapet to pasujące do siebie wzory, które możesz powtarzać bez ograniczeń. Wzory są skalowalne, przez co możesz drukować bardzo małe lub bardzo duże wzory. Jeśli chcesz mieć wzór na więcej niż jednej ścianie i chcesz, aby był on płynnie kontynuowany, policz rozmiar ścian i zaznacz to w polu komentarzy. Nasze oprogramowanie oblicza wszystko tak, aby zostało poprawnie wydrukowane, a wydruki idealnie pasowały. W efekcie tapeta ze wzorem będzie łatwa do nałożenia.

Tapeta ze wzorami na wymiar

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę ze wzorem, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij zdjęcie, wybierz rozmiar ściany i za pomocą palca lub myszki zaznacz tę część zdjęcia, którą chcesz wydrukować. Możesz wybrać lustrzane odbicie obrazu lub zmienić jego kolor na czarno-biały.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje niesamowitą ostrość wydruku i jest łatwa w naklejeniu. Wykorzystywane przez nas tusze są bezzapachowe i tworzone na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu tapety będziesz mógł odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali Twoją tapetę dokładnie w takim rozmiarze, jaki podałeś przy zamówieniu. Pamiętaj jednak, że ściany nigdy nie są w 100% proste.

Akcesoria do tapet

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić swoją tapetę od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam znać! Wyślij nam zdjęcie Twojej ściany lub podziel się nim z nami w mediach społecznościowych.