• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z motorami

Lubisz wycieczki na świeżym powietrzu, a może wolisz jeździć na rowerze po torze? Dzięki fototapecie z motocyklami codziennie poczujesz swobodę, jaką daje jazda na motorze. Specjalnie dla miłośników motocykli mamy bogatą kolekcję fototapet przedstawiających motory, zarówno klasyczne modele, jak i szybkie motocykle wyścigowe. Jeśli czujesz, że jesteś nowym Valentino Rossi, to tapeta z motocyklem może być czymś odpowiednim dla Ciebie!

Sortuj wg

Produkty 21

na stronę
Cool custom made motorbike
Premium
Motorbike cross
Designer Collection
Desert King
Designer Collection
Silnik z V-twin
Premium
Sortuj wg

Produkty 21

na stronę

Fototapeta z motocyklem

W naszej kolekcji znajdziesz szeroką gamę tapet z motorami. Oczywiście nie brakuje tu takich klasyków, jak Harley Davidson, ale w ofercie fototapet z motocyklem znajdziesz również szybkie maszyny, pasujące do warsztatu lub garażu! Z naszą tapetą motocyklową z pewnością zachwycisz swoich gości.

Może masz własny motocykl i fajne zdjęcie, które chcesz umieścić na tapecie? Jest to możliwe. Oferujemy możliwość wydrukowania zdjęcia własnego motocykla na tapecie. Aby to zrobić, prześlij zdjęcie swojego motocykla na naszą stronę internetową i wybierz własny format. To takie proste!

Tapeta z motorami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z motocyklem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z motorem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?