• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z dinozaurami

Czy Twoje maleństwo jest zafascynowane światem, w którym żyły dinozaury? Czy potrafi wymienić wszystkie rodzaje dinozaurów, jakie kiedykolwiek istniały, od Triceratopsa po Tyrannosaurusa Rexa? Masz szansę ożywić te dzikie fantazje, naklejając na ścianę dziecinnego pokoju fototapetę z dinozaurami. Posiadamy tapety dinozaurów we wszystkich kształtach i rozmiarach. 

Sortuj wg

Produkty 50

na stronę
Dino Joy
Designer Collection
Oliver Robins
Dino Jive
Designer Collection
Kikki Belle
Dinozaury z tekstem w kolorze niebieskim
Designer Collection
Lemonwalls
Dino Dreams
Designer Collection
Kikki Belle
Dinozaury z tekstem w kolorze różowym
Designer Collection
Lemonwalls
Wzór Dino w czerni i bieli
Designer Collection
Lemonwalls
Dinozaury na wulkanie
Designer Collection
Lemonwalls
Dinozaury czarne i białe
Designer Collection
Lemonwalls
Dinozaury w zieleni
Designer Collection
Różne dinozaury w kolorze zielonym
Designer Collection
Dinozaury w dżungli
Designer Collection
Lemonwalls
Różne dino w kolorze taupe
Designer Collection
Lemonwalls
Dinozaury w kolorze taupe
Designer Collection
Lemonwalls
Sortuj wg

Produkty 50

na stronę

Różne rodzaje tapet z dinozaurami

Przy wyborze odpowiedniej tapety z dinozaurami zalecamy bardzo uważne przyjrzenie się jej kolorom i temu, jak wpłyną one na wygląd pomieszczenia. Na przykład wydruki 3D z Tyrannosaurusem Rexem są dość ciemne, dzięki czemu nadają się pokoju buntowniczego nastolatka i ładnie łączą się z wyposażeniem z twardych materiałów, takich jak drewno i stal. Wolisz uroczą tapetę z dinozaurami? W takim razie spójrz na jedną z naszych odbitek akwarelowych naturalnej wielkości. Wnoszą one więcej kolorów do pomieszczenia i sprawiają, że staje się ono jasne i radosne.

Od mocnej i efektownej fototapety po realistycznego dinozaura w akwareli w najsłodszych wzorach. Przyjrzyj się naszemu asortymentowi wzorów w sklepie Fototapety i wybierz jeden z nich.

Tapeta z dinozaurem z wesołymi nadrukami

Dodatkowo posiadamy wiele ładnych wzorów tapet w dinozaury w najróżniejszych kolorach. Wybierz na przykład białą tapetę z czarnymi figurkami dinozaurów lub dinozaury we wszystkich kolorach tęczy - od pomarańczowego po zielony i różowy, aż do niebieskiego. Posiadamy również nadruki w kolorach tematycznych, na przykład z dinozaurami w kolorze różowym, moro, niebieskim lub szarym. Skupiając się na jednej linii z palety kolorów, zachowasz spokój w pomieszczeniu i nadal ładnie go uatrakcyjnisz. Ściana z fototapetą dinozaura od razu rozjaśni pokój dziecinny.

Tapeta z dinozaurem na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją ulubioną tapetę z dinozaurem, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę z dinozaurem drukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Wydruk powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z włókniny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, doskonale oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się rezultat, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z efektem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?