• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z nadrukiem węży

Szukasz pięknej tapety z nadrukiem węża, która odmieni Twoje wnętrze? To świetny pomysł na dodanie elementu, który z pewnością rozświetli Twoje pomieszczenie. Strona Fototapety.com to odpowiednie miejsce, w którym znajdziesz najpiękniejsze tapety z nadrukiem węża. Nasza kolekcja zawiera przepiękne tapety z motywem skóry węża w ciemnych odcieniach. Nadaje to pomieszczeniom szykowny wygląd i daje Ci dowolność w dalszej stylizacji. 

Sortuj wg

Produkty 19

na stronę
Sortuj wg

Produkty 19

na stronę

Tapeta z nadrukiem węża do różnych stylów wnętrz

Tapeta z wężem może być wykorzystana w wielu różnych stylach wnętrz. Nadaj swojej sypialni nieco hotelowego szyku z piękną tapetą z ciemnym wężem. Możesz też wzbogacić swój pokój dzienny o przyciągającą wzrok tapetę ze skórą węża. Równie dobrym pomysłem jest przeniesienie stylizacji nawet najmniejszego pomieszczenia na wyższy poziom. Z tapetą z motywem węża nawet zwykła wizyta w toalecie staje się zupełnie innym przeżyciem. Ale wężowa tapeta może być również bardzo dobrze wykorzystana w stylu industrialnym, nowoczesnym wiejskim lub retro. Wszystko zależy od tego, z jakimi dodatkami i meblami ją połączysz.

Odkryj możliwości i zamów online tapetę z motywem węża.

Tapeta z wężem zaprojektowana przez ciebie

Jesteś autorem pięknego zdjęcia węża? Czy byłeś w stanie zbliżyć się do jego skóry i uzyskać zbliżenie, z którego jesteś dumny? Na Fototapety.com możesz stworzyć własną tapetę z wężem. Wyślij nam swoje zdjęcie, wprowadź żądany format i zamów przez Internet tapetę z motywem węża. Stworzymy tapetę z wężami w pełni niestandardową, według Twojego projektu i dostarczymy ją do Twojego domu, abyś mógł szybko rozpocząć metamorfozę wnętrza.

Dopasuj otoczenie do swojej tapety z wężem

Gdy umieścisz na swojej ścianie tapetę z motywem węża, możesz przejść do najciekawszej części: stylizacji. Spraw, aby tapeta przyciągała wzrok, zachowując spokój w pozostałej części pokoju i upewniając się, że cała uwaga skupiona jest na grafice na ścianie. Możesz też stworzyć spójną całość za pomocą odpowiednio dobranych akcesoriów i odcieni kolorów. Wybierz kolor lub nadruk z tapety, aby skopiować dany element w różnych przedmiotach w pokoju. Pomyśl o poduszkach na kanapie, zasłonach lub pięknym wazonie.

Tapeta z nadrukiem węża na zamówienie

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z nadrukiem węża, możesz ją łatwo zamówić online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z wężem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie łączą się ze sobą.

Wykorzystujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Stosujemy tusze są na bazie wody, które są bezwonne. Produkcja odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Pamiętaj! Zwykle dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety ze względu na to, że ściany nie zawsze są idealnie proste. Wydrukowana fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończonym tapetowaniu należy odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta została wydrukowana dokładnie w takim rozmiarze, jak w zamówieniu.