Fototapeta z kwiecistą łąką

Zapewnij marzycielski, romantyczny lub przytulny wygląd dzięki tapecie z kwiecistą łąką. Ten rodzaj tapety wnosi kolor do Twojego domu i nadaje kobiecego „akcentu” każdemu pomieszczeniu. W naszych zasobach posiadamy tapety z polami kwiatowymi w pastelowych odcieniach, takich jak różowy, fioletowy i czerwony, ale także łąkę kwiatową w postaci kolorowego obrazu olejnego, żółte wzory kwiatowe lub naturalnej wielkości nadruk kwiatowego pola z irysami, lawendą lub makami. Ze względu na duży wybór fototapet z polami kwiatów na Fototapety.com, z pewnością zawsze znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego wnętrza.

 
Pole słonecznika z zachodem słońca
Maki senne
Pole lawendy
Ustaw kierunek malejący

Produkty 67

Fototapeta z kwiecistą łąką

TAPETA Z KWIECISTĄ ŁĄKĄ NA ŚCIANIE

Delikatne kolory i piękne widoki na tapecie z kwiecistą łąką tworzą spokojny efekt. Możesz patrzeć na nią w nieskończoność i oddać się marzeniom, bez konieczności skupiania zbytniej uwagi. Dzięki temu ten motyw jest szczególnie odpowiedni np. do gabinetów masażu i salonów kosmetycznych, ale także do sypialni i pokoju do medytacji. Doskonale wygląda w biurze lub domowym gabinecie, gdzie chcesz pracować w komfortowych warunkach. Ponadto tapeta z polami kwiatowymi stworzy wspaniały klimat w każdym salonie, kawiarni czy poczekalni.

WKOMPONUJ FOTOTAPETĘ Z KWIATAMI

Krótko mówiąc, z fototapetą z kwiecistą łąką możesz zrobić, co zechcesz. Masz ochotę spróbować? Upewnij się, że kolory z tapety powrócą gdzieś w innym miejscu pokoju, na przykład na krzesłach, w kolorze sofy, lub dzięki lampie na suficie. W ten sposób narysujesz jedną linię w całym pomieszczeniu i wzmocnisz efekt tapety z łąką kwiatową. Z pewnością ze swoją tapetą z kwiecistą łąką zrobisz wrażenie na wszystkich gościach.

TAPETA Z KWIECISTĄ ŁĄKĄ NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwiecistą łąką, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwiatową łąką na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?