• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta ze wzorami kwiatowymi

Od tapety w wesołe kwiaty po projekty, na których znajdują się również biedronki, pszczoły i ptaki. Na Wallgroup.com posiadamy tapety z motywami kwiatowymi we wszystkich kształtach i rozmiarach. Znajdziesz u nas tapety z graficznymi liśćmi, akwarelowymi kwiatami i czarno-białymi makami. Kawałek po kawałku tworzą zabawny efekt i rozjaśniają każde pomieszczenie. 

Sortuj wg

Produkty 31

na stronę
Sortuj wg

Produkty 31

na stronę

Klimatyczna tapeta z kwiatowym wzorem

Tapeta z kwiatowym wzorem szybko stanie się prawdziwą wizytówką dla całego pomieszczenia. Zastanów się dokładnie, jaki efekt chcesz osiągnąć, naklejając na ścianę nową fototapetę. Na przykład tapeta z akwarelowymi kwiatami nada wnętrzu romantyczny wygląd, tropikalna tapeta z nadrukiem lamparta doda więcej kolorów, a jeśli chcesz zachować spokojny i skromny wygląd, zdecyduj się na naszkicowane, niebieskie kwiaty, na postarzanym, różowym tle. Wybór koloru pozostawia ślad w Twoim wnętrzu. Wolisz czerń i biel, róże, czy wszystkie kolory tęczy?

Niezależnie od tego, czy użyjesz ich do tapetowania całej ściany, tylko jej części, czy nawet całego pokoju. W naszej kolekcji znajduje się odpowiednia tapeta w kwiaty na każde życzenie.

Tapeta z kwiatowym wzorem

Gdy wybierzesz już swoją tapetę w kwiaty, czas na jej przyklejenie. Oczywiście najważniejsze jest to, aby wzór dokładnie się ze sobą łączył. Aby to zrobić poprawnie, najlepiej poszukać charakterystycznego szczegółu z boku pasa tapety. Przyjrzyj się, w jaki sposób ten szczegół powraca na krawędzi każdego następnego paska i potraktuj to jako punkt wyjścia, aby upewnić się, że paski są do siebie dobrze dopasowane. Czy części zbytnio różnią się od siebie? Jeśli tak, to najprawdopodobniej ułożyłeś paski w złej kolejności. Sprawdź numerację parzystych i nieparzystych pasków. Nadal coś nie gra? Jeśli tak, zadzwoń do naszego serwisu obsługi klienta!

Wzory niestandardowej tapety

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwiatowym wzorem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwiatowym wzorem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?